Duch na tt prěd ovulací

Anonymní
12.8.20 19:33

Duch na tt prěd ovulací

Dobrý den,

vkládám anonymně - citlivé udaje.

Pripadam si jako blazen, dnes jsem 22DC, cykly mivam okolo 38 dnu. Ovu standardne 24-29 DC, merim si BT. Tak nejak se necitim ve sve kuzi a jeste me jako doprovodny jev ovu neboli bradavky, mela jsem momentalni napad udelat si tt a je tam duch. Dokonce nabehl jako 1., jeste pred kontrolni carkou.

Pojdme si rict, ze je to nepravdepodobne, BT ukazuje nizke predovulacni teploty. Stojim nohami na zemi, premyslim racionalne a nechce se mi tomu verit.

Co si o tom myslite? Mohlo by se jednat o tenotenstvi? Tt delan v 7 hodin vecer (jak rikam, momentalni napad).

Dekuji pekne :*

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5028
12.8.20 19:36

Mohla být ovulace dřív. Zkus test za dva/tři dny a uvidíš jestli sílí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16525
12.8.20 19:40

Podle mě je ten test vadný. Má rozpité barvivo a to mohlo udělat druhou čárku. Počkej pár dní a udělej další, nejlíp z jinýho balení, a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.20 19:41

Mě těhotensky test reaguje na ovulaci. Zkus ovulační test.

• Citovat
  • Nahlásit
4975
12.8.20 20:27

Taky mi připadá vadný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.20 20:30

Ted jsem si udelala druhy.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.20 20:31

Zde:

• Citovat
  • Nahlásit
4975
12.8.20 21:04

Tak ten je určitě vadný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.20 21:10
@JancaS84 píše:
Tak ten je určitě vadný

To byl druhy test, jen jsem ho nenechala zaschnout.

• Citovat
  • Nahlásit
4975
12.8.20 21:18
@Anonymní píše:
To byl druhy test, jen jsem ho nenechala zaschnout.

To je jedno. To barvivo nahoře nemá vůbec být. To je prostě vadný test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
15.8.20 20:50

Pozitivní tt 15 dnů před MS

Stalo se mi něco podobného MS má být za 15 dní ovulace údajně dnes podle tabulky.. Ve středu 13dc špinění a bolest v pidbriskupodbřišku udělala jsem si test a málem jsem omdlela… 2carky během pár vteřin… Může to být cystou?? Kdybych ji měla?? Nebo vadný test?? Je mi 42 a jsem opravdu v šoku ještě jsem to nevstrebala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4975
15.8.20 21:12
@Anomiss78 píše:
Stalo se mi něco podobného MS má být za 15 dní ovulace údajně dnes podle tabulky.. Ve středu 13dc špinění a bolest v pidbriskupodbřišku udělala jsem si test a málem jsem omdlela… 2carky během pár vteřin… Může to být cystou?? Kdybych ji měla?? Nebo vadný test?? Je mi 42 a jsem opravdu v šoku ještě jsem to nevstrebala…
Řekla bych, že je vadný. Kontrolní čárka je taková neúplná.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.8.20 23:08

.

Já si myslím, že jste těhotná 🤔 ☺️
Už jsem si dělala desítky testu a nikdy jsem tedy žádný vadný test neměla. 😃 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
17.8.20 12:31

Děkuji moc já mám to stejne podezření ale vůbec netuším kde se to vzalo🤣to nebylo plánované.. Dnes jsem si dělala další testik také není z ránni moči a je o malinko silnější čárka než na tom prvnim mam strach z mimodelozniho těhotenství ve středu zajdu k lékařce… Jo a spinim pořád začalo to 3dny po skončene menstruaci je pravda že byla slabší ale byla… Takže vuuubec nemám tušení kdy jsem mohla otehotnet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama