Duch, pak negativní

Anonymní
27.1.21 12:18

Duch, pak negativní

Dobrý den, chtěla bych poprosit o rady zkušenějších. S přítelem se snažíme již dlouho o první miminko. Nyní jsem 2-3 dny před očekávanou ms, asi 13dpo a začátek poslední byl 1.1.2020. V sobotu jsem dělala první test, ukázal úplně mini ducha. Včera jsem dělala test citlivost 10, viditelný duch.
Dnes ráno stejný test, ale sněhobílo. Jsem v pozoru protože nikdy předtím žádný test ani nenaznačil ducha. Je možné že hcg nějak kolísá v začátku nebo je ještě brzy? Mate někdo zkušenost a mohu být ještě těhotná?
Ps. Vím, že bych měla testovat až od termínu ms, ale snažíme se už dlouho, jsem nedočkavá :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19615
27.1.21 12:21

No, stejně ti nic jiného než počkat nezbyde. A testovat radši až se zpožděním, klidně i později.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20583
27.1.21 12:21

Může jít i biochemické, žes mohla otěhotnět, ale s ms to odejde. Počkej jestli ta ms dorazí nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
903
27.1.21 12:23

Moje věštecká koule říká, počkej až ti nepřijde menstruace. Chápu, že touha je velká, ale zbytečně vyhozené peníze za negativní testy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.1.21 12:24

Pravda, děkuju, tak to musím skousnout a počkat :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
27.1.21 12:28
@Jolka86 píše:
Moje věštecká koule říká, počkej až ti nepřijde menstruace. Chápu, že touha je velká, ale zbytečně vyhozené peníze za negativní testy.

Je mi to jasný, dělala jsem, protože mi začlo být blbě, což trvá. Nikdy jsem viditelného ducha neměla, teď poprvé, proto jsem ty peníze vyhodila za testy.

Příspěvek upraven 27.01.21 v 12:29

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19615
27.1.21 12:29
@Anonymmmmmmm píše:
Je mi to jasný, dělala jsem, protože mi začlo být blbě, což trvá. Nikdy jsem viditelného ducha neměla, teď poprvé, proto jsem ty peníze vyhodila za testy.

tak pořád je to o tom, že musíš počkat. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
903
27.1.21 12:52
@Anonymmmmmmm píše:
Je mi to jasný, dělala jsem, protože mi začlo být blbě, což trvá. Nikdy jsem viditelného ducha neměla, teď poprvé, proto jsem ty peníze vyhodila za testy.Příspěvek upraven 27.01.21 v 12:29

Prostě musíš vydržet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2302
27.1.21 13:09
@Anonymní píše:
Pravda, děkuju, tak to musím skousnout a počkat :zed:

a hlavně testovat pořád jednou značkou testu..každá má jiné množství barviva

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.1.21 13:16
@katka-365 píše:
a hlavně testovat pořád jednou značkou testu..každá má jiné množství barviva

Byly to mamatesty všechno. Úplně první byl i Dr. Max

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2302
27.1.21 13:40

@Anonymmmmmmm mama testy papírkový jsou nejlepší :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.1.21 14:01
@katka-365 píše:
@Anonymmmmmmm mama testy papírkový jsou nejlepší :palec:

No, dnes ráno už nic neukázal, mrcha jedna😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1519
27.1.21 16:19

Pokud tam náznak byl a teď už není, tak bych počítala s tím, že těhotná nejste. A víc bych na tom opravdu neřešila. Příště to řešte až v případě vynechané MS, do té doby se automaticky považujte za ne-těhotnou. Ušetří vám to tohle zbytečné plašení…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat