Negativní test a špinění

Anonymní
26.1.21 13:32

negativní test + místo MS špinění - je šance, že jsem těhu ?

Ahoj holky,
jsem bezradná. Prosím, 22.1. jsem měla mít MS. Ovulace a sex byl 11.1… Dostavilo se jenom vetší špinění, né krvácení. Dnes 26.1. jsem si dělala test a negativní :-(. Mám jen slabou MS nebo můžu být i přes negativní test těhotná???

Příspěvek upraven 26.01.21 v 13:45

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
528
26.1.21 13:39

Tak může to být obojí. :) Může to být špinění od hnízdění, nebo začínající MS. Pokud by to bylo od zavrtávajícího se embrya, je možné, že by byl test negativní, hormon se myslím vyplaví až pak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2249
26.1.21 13:40

Tak máš ms a negativní test :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9098
26.1.21 15:19

Spíš se ti rozjíždí menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.1.21 15:13

Ahoj dámy,
poslední MS byla 08. 10. -13. 10. Další MS měla přijít 13. 11. - 18. 11. bohužel nedorazila, jelikož občas se stane, že se zpozdí ten týden, maximálně dva. Nebo ten měsíc nepřijde vůbec kvůli nadměrnému stresu (málokdy se to stane), který jsem v tu dobu měla. :think: V prosinci měla nastat další MS 19. 12. - 24. 12. bohužel už nedorazila. Dělala jsem si těhotenské testy a na všech vyšli pouze negativně… :nevim:
Dne 06. 01. i 15. 01. jsem měla lehce růžový výtok po utření na wc a tak jsem si myslela, že se MS rozjede a nic. :( Po každé mi přišlo na testu byla hooodně slabě vidět čárka, ale spíš by to vypadalo jako jen ryska na testu, která byla i bez barvy tak jsem si řekla, že jsou negativní. :nevim: 16. 01. jsem si dělala další test, na testu je vidět krásně slaboučká čárka, kterou viděl i přítel. :srdce: Další den jsem si dělala další test a na něm žadná druhá čárka vidět není…digitální od clearblue je negativní. 17. 01. jsem se začala špinit lehce, no další den tak už nic nebylo…19. 01. jsem začala krvácet tak jsem si řekla, že nejspíš MS už dorazila a bude vše v pořádku.. Od 19. 01. krvácím až do 25 což by bylo těch klasických 7 dní, což v normálu, ale den už jsem tam neměla nic a 27. 01 a dnes lehce sem tam se ušpiním od lehkého krvácení… 8o netrvá to celý den, ale fakt trošku chvilkově :zed: Miminko by nám nevadilo, jen se ptám zda neměla nějaká z vás podobný problém? Nebo neví, co by to mohlo být? :,( Děkuji za odpověď, blbé komentáře si nechce…a ano k doktoru se chystám na kontrolu aby se podíval zda je všechno v pořádku. :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat