Duch v limitu, špinění

39
31.5.18 09:28

Duch v limitu, špinění

Ahoj všem, jsem trochu komplikovaný případ, ale potřebuju asi zvednout morálku. O mimi se snažíme přes rok, mám za sebou tři SP (2× 5 TT, 1× 7 TT, vše bez revize). Cyklus mám „pravidelně nepravidelný“: vždy 1. měsíc 25-28 dní, 2. měsíc 30-33 dní, 3. měsíc 35-37 dní a tak pořád dokolečka. Tento měsíc bych měla být ve fázi 25-28denního cyklu, ale jsem 31 DC a MS nikde. Ovu podle hlenu a ovu bolestí proběhla 19 DC, snažení bylo 18, 19, 20. Od 23 DC špiním, každý den hodinu až dvě, jen při utření. Barva různá, narůžovělá, tmavě hnědá, 2× dokonce červená (26 a 27 DC), to jsem pokaždé zavedla tampon, že se rozjíždí MS, ale po dvou hodinách jsem ho vytáhla v podstatě čistý. Od včerejšího večera mám chvílemi bolesti zad, jako by měla každou chvíli přijít MS, ale nic, ani zašpinění. TT do včerejška sněhobílé, dnes ráno mi ale na mamatestu 10 vyskočil duch. Přijde mi spíš šedý, ale byl v limitu. Neměla jste někdo podobnou zkušenost, ať už s dlouhým špiněním, nebo s takovým duchem? Děkuju! :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1776
31.5.18 09:59

Nevím, taky bych potřebovala radu. Do MS 5 dní a už 3 den ráno spinim :think: jen ráno a jen trochu :zed: Test jsem si zatím nedělala. Čekám na MS a pak Mudra, :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
31.5.18 10:14

Já taky budu čekat do svého nejzazšího termínu, což je těch 37 DC, a pak asi pomažu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
31.5.18 13:51

@mamina89 Teď jsem si to přečetla ještě jednou - to by u tebe mohlo být ukázkové nidační špinění. :-) Na test máš asi ještě brzy, podle mého názoru. Já to taky nejdřív brala, že se možná zadařilo a něco se uhnizďuje, ale dnes špiním devátý den (právě jsem zase po utření našla růžový hlen a pořád mám jakoby menstruační bolesti), přijde mi to divné a test je neprůkazný. Pořád doufám, že se najde někdo, kdo to měl podobně a bylo z toho těhotenství… :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1776
31.5.18 14:07
@Margerie1 píše:
@mamina89 Teď jsem si to přečetla ještě jednou - to by u tebe mohlo být ukázkové nidační špinění. :-) Na test máš asi ještě brzy, podle mého názoru. Já to taky nejdřív brala, že se možná zadařilo a něco se uhnizďuje, ale dnes špiním devátý den (právě jsem zase po utření našla růžový hlen a pořád mám jakoby menstruační bolesti), přijde mi to divné a test je neprůkazný. Pořád doufám, že se najde někdo, kdo to měl podobně a bylo z toho těhotenství… :oops:

Joo v to tak doufám, ale nevím, nevím :roll: testovat budu až v pondeli ;) :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
31.5.18 15:06

@mamina89 A jak dlouho se snažíte? První dítě? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1776
31.5.18 17:39
@Margerie1 píše:
@mamina89 A jak dlouho se snažíte? První dítě? :)

3 mesice :jazyk: a už druhé mimco :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1776
2.6.18 20:49
@Margerie1 píše:
@mamina89 A jak dlouho se snažíte? První dítě? :)

A co vy? První mimco?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.18 17:09

@Margerie1 muzu se zeptat jak to vypada… porad ruz vytok? A co testik? Ja jsem po dvou revizich v 9tt a 5tt… po druhe se mi zkatil cyklus a krasne soupla ovu, ale cca 4-5 po zacnu rano a dopo spinit-vetsinou spis ruz. Vytok i pres duphaston…test pred 2dny nega… takze asi nic, ale hlava je jak umanuta a porad se nechce pustit myslenky na tehotenstvi :zed: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
39
4.6.18 10:09

@mamina89 Ano, první… Jak to s tebou vypadá? :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
4.6.18 10:13
@Anonymní píše:
@Margerie1 muzu se zeptat jak to vypada… porad ruz vytok? A co testik? Ja jsem po dvou revizich v 9tt a 5tt… po druhe se mi zkatil cyklus a krasne soupla ovu, ale cca 4-5 po zacnu rano a dopo spinit-vetsinou spis ruz. Vytok i pres duphaston…test pred 2dny nega… takze asi nic, ale hlava je jak umanuta a porad se nechce pustit myslenky na tehotenstvi :zed: :mrgreen:

Pořád výtok, včera to bylo 12 dní, barva se mění, růžová/hnědá/jasně červená, nikdy to nezůstane ani na intimce, čistě při utření, 1-2 hodiny denně, pak zase klid. A testy stále negativní. Jsem 35 DC, takže mám ještě 2 dny do svého nejzazšího termínu MS, ale kdyby tam něco bylo, už by se to muselo na testu ukázat, ne? :roll: Je to na palici, taky si říkám, co když na mě testy prostě nefungují, ty tři těhu předtím byl pokaždé jen dušík, akorát barevný, tady je to fakt spíš šedá ryska v limitu. :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
6.6.18 09:59

@mamina89 Tak co? Já po 12 dnech přestala špinit, MS nikde, píchá mě v podbřišku a jsem hrozně unavená. Doktorka má dovolenou, tak jsem vyrazila na krev jako samoplátce a nevím, jak ty 4 hodiny do výsledků přežiju… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.18 10:21

@Margerie1 dekuji predtim za odpoved…ja nakonec tehotna jsem - v po duch na testu, vcera jsem ale mela par kapek krve i presto ze beru duphaston, tak sem radsi sla na gyndu a tam me vzali krev…hcg 18,7 - je to desne sice v tabulce, ale malinko… takze bud a nebo…verim ze do tretice (2X REVIZE) uz to klapne…ale poprdena jsem az na pudu 8o zitra mam termin ms, tak verim ze to s prckem ubojujeme :srdce: drzim palce at mas dobre zpravy

• Citovat
  • Nahlásit
39
6.6.18 11:43

@Anonymní Jéé, gratuluju a moc držím palce, ať to zvládnete! :srdce: Díky za podporu, mně zbývá do verdiktu ještě 2 a čtvrt hodiny, šílenost. Asi vezmu psa a půjdeme ven, teď stejně nic neudělám. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.18 13:56

@Margerie1 drzim palce :hug:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie