Dudlíky natursutten

104
6.5.17 19:55

Dudlíky natursutten

Ahoj,
prosím máte někdo zkušenosti s těmito dudlíky? Líbí se mi, že jsou celé měkké, takže miminko nemá na pusince tvrdý plast. A jako bonus je to přecejenom více ekologické. Jaké máte s nimi zkušenosti? Nebo myslíte, že je to zbytečná investice a raději levnější běžný dudlík?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6.5.17 21:04

@aluisina Hele my jsme pořídili i tyhle dudlíky. Používám tedy i klasické (např. od Nuk). U tohohle se mi také líbilo, že je celý měkký, přírodní. Moc se mi tedy nelíbí vzhledově, ale protože malý je ududlaný a nezbývá nám, než používat dudlíky často (i když se snažím omezovat, když to jde), tak jsem ho pořídila aby neměl neustále tu umělou hmotu a ještě obervanou v pusince. Moc nevím, co k němu říct. Těžko se dělá renze na dudlíky :D. Jestli nevadí design a je pro tebe důležité to, že je měkký a přírodní, šla bych do něj. Zas tak drahý není, dokonce je i levnější ež některé dudlíky od Nuk, MAM atd… Mimochodem kamarádka koupila dudlík za nějakých 800,– :nevim: od Elodie details a mimčo ho vůbec nechce :mrgreen:. To mi přijdou vyhozené peníze. U tohohle to má aspoň smysl. A ty úplně nejlevnější bych zase nekupovala. Přecejenom ty materiály jsou více testované u prověřených firem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama