0e245d09c6ec3f0a746439fc713239ab.jpg
Ahoj, prosím máte někdo zkušenosti s těmito dudlíky? Líbí se mi, že jsou celé měkké, takže miminko nemá na pusince tvrdý plast. A jako bonus je to přecejenom více ekologické. Jaké máte s nimi zkušenosti? Nebo myslíte, že je to zbytečná investice a raději levnější běžný dudlík?
- Autor: aluisina
- Vloženo: 06.05.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána