Reklama

Duphaston a BT

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ometačka
Kecalka 445 příspěvků 30.07.09 08:37
Duphaston a BT

Ahoj holky :wink: !

Může mít duphaston vliv na BT? Už několi měsíců se snažíme o mimi a ted 3 cyklus beru Clostilbegyt kde mi ovu chodí ukázkově. Ale tento cyklus baštím Duphaston a BT mi pěkně klesá, to mi před tím nedělala. Vždy jsem měla po ovu teplotu nahoře a klesla vždy těsně před MS.

Svůj graf BT mám v podpisu.

Reklama

Reakce:

kadlina
Neúnavná pisatelka 17206 příspěvků 30.07.09 11:45

Já myslím, že teplota by klesat neměla, leda by to byla nidace, měla by být nahoře do MS. Duphaston pokud ti něco s teplotou udělá, tak by jí měla jako progesteron zvedat, ale třeba mě po Crinonu se teplota nezvedá, nebo možná po delším užívání a to už neměřím, páč na to nemám sílu :wink:
Tady toho najdeš víc
 http://merenibt.xf.cz/index2.html

Ometačka
Kecalka 445 příspěvků 30.07.09 12:56

Kadlino, díky moc :wink: . Ale ted už asi vím proč teplota klesla, nedávno jsem brala paralen protože mi bylo špatně a ten by mohl způsobit ten pokles. Uvidim, budu měřit dál a snad teplota stoupne a zůstane nahoře.

1beruska1 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.10 14:33
__

klesat by neměla, ale mě klesá .......... :cry: a nevím, co si o tom myslet :-?

chcimimi
Kelišová 7355 příspěvků 04.12.11 19:37

Ahojky holky,

je tady některá, které Duphaston teplotu zvedl?? a kdyžtak o kolik??? přikládám můj graf…písmeno „P“ značí dny, kdy jsem brala Duphaston…je to můj první cyklus s Duphastonem, tak prosím o radu…díky

My Ovulation Chart

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >