Duphaston + špinění

133
1.9.21 16:55

Duphaston + spineni

Ahoooj snazilky. Mám prosím. Dotaz dr mi nasadil duphaston 1:0:1. Od 15. Dne po MS. Snažíme se o mimo ale cyklus nepravidelny. Dneska je to 5. Den co jsem duphaston přestala brát mám otekla prsa dva dny zpět jsem měla bolesti v břiše jak když přijde MS a hnědý výtok hlenovity (opravdu jen splnění
Dneska po 3 dnech břicho ustalo + výtok je ještě slabší. Ale prsa mám furt jak beton
Bolí.. Šílený. Setkal se s tím někdo? k MS to vůbec nevypadá ikdyž je to od dobrani 5. Den. :roll: :roll: nikdy se snad nedočkám pravidelnosti. Měl někdo takhle slabou MS třeba? Po duphaston? Nebo vaše zkušenosti? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2.9.21 07:13

Ahoj, taky beru Duphaston na nepravidelnou MS, u mě to má ale opačný efekt, MS mám velmi silnou a bolestivou. Špinila jsem u těchto prášků jen jednou, a to asi jen dva dny, pátý den užívání, někdy 24 DC, MS pak přišla normálně.

MS ještě může přijít, mě po prvním užívání přišla 14 dní po vysazení, u druhého užívání pak po 8 dnech, nyní chodí po 5 dnech, a vždy jsem byla hodně nateklá a „plná“. :D

Test jsi náhodou nezkoušela?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
2.9.21 17:02

@slivovickapalena děkuji moc.. Nechci test zkoušet a pak se trápit že to nevyšlo. 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat