Durmany - pěstujete někdo?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9454
29.6.12 09:35

durmany...pestujete nekdo??

Ahoj holky…kvitek mam furu..s nicim jsem nikdy nemela problem ale uz roky bojuju s durmanem…hrozne se mi libi a fakt ho chci! no pres zimu a na jare jsou dycky OK a vlete zacnou zloutnout a opadavat listy..kvety tam zustanou…ale uz jsou dost velky a vypada to fakt divne…zkousela jsem dle rad na netu dat do hliny rezave hrebiky..ze potrebuje zelezo…no zpocatku se mi zdalo ze to zabralo ale nachvilu…zkousela sem hodne zalivat…malo zalivat…hnojici tycinky..na slunicko..bez slunicka…NIC! kazdej rok dopadnou stejne…vzdy prezijou ale proste bez listu..jen s kvety…co kurna tak dulezityho potrebujou co jim nedavam? diiiiky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10048
29.6.12 09:38

Nazalíváš to moc??? Protože když padají listy, tak bývá přelito, ale nevím teda :nevim: nám to taky dělaly a fakt pak pomohlo mín zalívat a hlavně zalívat až večer na když svítí slunko..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Kačenkaaaa
29.6.12 09:49

Durman je haluciogení kytka ne? :mrgreen: :lol: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
880
29.6.12 09:50

Durman je dost jedovatej, bud ráda že ti neroste :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13146
29.6.12 09:58

Máš je v zemi nebo v květináči? Když je horko, zaléváme každý den večer, potřebuje hobně vody. Hnojíme kristalonem univerzál. Jinak se o něj moc nestaráme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9454
29.6.12 10:17
@marketa612 píše:
Durman je dost jedovatej, bud ráda že ti neroste :mrgreen: :mrgreen:

nejsu rada… :mrgreen:

Příspěvek upraven 29.06.12 v 10:19

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9454
29.6.12 10:18

@omites mam ho ve velikym kvetinacu…pres zimu ho nechavas v zemi? prezije? vsude pisou ze se ma vyndavat…zkusim mu koupit jeste obyc krystalon…zalivam ho taky kazdej vecer…nic..zkusim presadit a krystalon a uvidime tedy…treba to klapne..ten jeste nedostal :mrgreen: diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13146
29.6.12 10:23

@mikitaa na zimu je vyrýváme. Máme dva v květináči a dva takhle venku v zemi. S tím, že tyhle letos už budou poslední sezónu a příští rok se použíjí ty mladé z květinmáčů.
Zkus si vzít odmladek a začít to pěstovat od začátku a tyhle osudem zkoušené vyhodit ;-)
Jo ještě máš to tak jak já - tokový malý stromeček nebo je to spíš keř?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35545
29.6.12 10:34

Mamka je má a má je tedy nádherné, v květináči na severní stranu, kvetou jí tam k klívie, což mě se nikdy nepodařilo, tak jestli to nebude i tím. Také se o to moc nestará. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14679
29.6.12 10:44

Durman je žravá kytka, chce to hodně a hodně hnojit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9454
29.6.12 10:45

@omites mam ho kerovej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13146
29.6.12 11:01

@mikitaa tak to se divím, že ti vůbec kvete. Má se to dělat takhle do stromečků. Jinak to tu původní rostlinu hodně vysiluje. Teda aspoň tak mám instrukce od babičky, která to pěstuje už léta. Sousedce zase vůbec nekvetl - stačilo z něj udělat stromeček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9454
29.6.12 11:07

@omites kvetou jak divy kazdej rok..jen ty listy sou problem :mrgreen:…a to normalne ty postranni ostrihas a nechas jen jeden kminek jo? a jak se to mnozi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14679
29.6.12 11:26

Pokud máš žluté listy, tak jim chybí železo. Množí se klasicky řízkama, nebo semínky. Řízky jsou rychlejší :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9454
29.6.12 12:43

Zelezo..no dostal ty hrebiky…taky byl chvilu peknej potom…ale jestli teda bude mit mesicne spotrebu kilo zeleza… :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat