Dušnost a bolest končetin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
diginiga
Kecalka 160 příspěvků 1 inzerát 03.01.19 21:31
Dušnost a bolest končetin

Ahoj chtěla bych se zeptat zda má někdo stejny problém…začalo to, že jsem jela na pohotovost s dušnosti..a třesem těla..bylo mi. provedeno ekg a vše vpohode..odběr krve zjisteno mene draslíku a lehká anémie…nyní mám pořád pocit, že mi srdce buší a do toho mě bolí koncetiny jde mi to do rukou a nohou pocity pálení v těle.. vpodstate pocit těžkých i nohou…blbě se mi dýchá..a bolí mě mezi lopatky..dnes jsem byla u Dr.,že mi jen udělá kontrolní odběr a že to může souviset s anémii a únavou..no nevim :nevim: je to hrozný pocit

Reakce:
mroe
Neúnavná pisatelka 16080 příspěvků 03.01.19 21:41

Panicka porucha. Takova moderni choroba dnesni doby.

Teris195
Kecalka 159 příspěvků 03.01.19 21:59

To bez nějakých výsledků těžko říct… Může to být srdeční selhávání nebo jen psychika. Bez nějakých výsledků fakt nelze říct.
Kdy se objevuje dušnost? (námahová, klidová), Máš oteklé nohy? aspoň kotníky?

mroe
Neúnavná pisatelka 16080 příspěvků 03.01.19 22:08
@Teris195 píše:
To bez nějakých výsledků těžko říct… Může to být srdeční selhávání nebo jen psychika. Bez nějakých výsledků fakt nelze říct.
Kdy se objevuje dušnost? (námahová, klidová), Máš oteklé nohy? aspoň kotníky?

Srdecni selhavani asi ne. Uz jednou s tim samym vysetrena byla a ani dnes dr. nic zvlastniho nezaregistroval.

Aduš8
Kelišová 5352 příspěvků 03.01.19 22:18

Já bych to tipovala na psychiku :nevim:

FenekUsaty
Závislačka 4989 příspěvků 03.01.19 22:22

@diginiga Markery na srdecni zanety ti brali? Troponin atd.? Ja mela priznaky jako pri infarktu a v tu chvili vsechna vysetreni absolutne v norme (ekg, ct plic), vyjma troponinu, a nakonec to byla myokarditida - v podstate zanet srdce - naplno se projevil az dva dny po tom, co jsem jela na pohotovost. Ale ten troponin tam byl zvyseny hned, takze me hned hospitalizovali.

FenekUsaty
Závislačka 4989 příspěvků 03.01.19 22:26

PS: A psychiku mi taky vsichni diagnostikovali :lol: Pak jsem s tou psychikou lezela 14 dni na JIP, absolvovala krome RTG a CT i echo, koronarografii a magnetickou rezonanci srdce a na te jedine byl ten zanet videt. Jinak jsem byla prakticky absolutne zdrava :lol: Mas papir z te pohotovosti s vysledkama krve?

mroe
Neúnavná pisatelka 16080 příspěvků 03.01.19 23:46
@FenekUsaty píše:
PS: A psychiku mi taky vsichni diagnostikovali :lol: Pak jsem s tou psychikou lezela 14 dni na JIP, absolvovala krome RTG a CT i echo, koronarografii a magnetickou rezonanci srdce a na te jedine byl ten zanet videt. Jinak jsem byla prakticky absolutne zdrava :lol: Mas papir z te pohotovosti s vysledkama krve?

Jenze zakladatelka byla na pohotovosti uz pred vanoci a potize ma uz nejmene od zari…nema problem se srdcem, ma panickou poruchu, mela by si dojit pro AD.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34963 příspěvků 04.01.19 05:46

@FenekUsaty vis on kdyz laik prodela nejakou nemoc, tak ji pak naroubuje na vsechny druhe, bez ohledu na to, jake maji potize. Nelze jim to zazlivat, doktor to v podstate dela taky, akorat ze tech nemoci zna vic a tak ma vetsi vyber v tom, co na ty priznaky sroubovat. Panickych atak je mnohoradove vice, nez myokarditid. Takze tvoje podezreni je mozne, ale pravdepodobneji ma pravdu mroe.

diginiga
Kecalka 160 příspěvků 1 inzerát 04.01.19 09:50

@FenekUsaty papír z pohotovosti mám včera mi obvodní řekla,že to může být spojene s anémii …a draslíkem…poslala mě ,aby mi nabrali novou krev… nevím pořád mám takové brnění a bolesti a slabost v rukou…a hrozně mě bolí mezi lopatky..a pálení v těle už mám starch pořád…ještě jsem odeslána na ortopedii a na EMG :nevim:

diginiga
Kecalka 160 příspěvků 1 inzerát 04.01.19 09:52

@Teris195 dušnost i v klidu…a nohy ani ruce oteklé nemám..mám v nich pořád takové pálení …bolest slabost :zed:

Váš příspěvek
Reklama