Komplikace po artroskopii

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kivulee
Povídálka 46 příspěvků 03.01.19 20:16
Komplikace po artroskopii

Zdravím je tu někdo kdo měl problemy po artroskopii kolene? Byla sem na operaci 6.10 a mam stále bolesti otoky hybnost tak 90 stupňů. Několik prášku za sebou take enzymy a td. Teď mi předepsal injekci za 3000, - ale všichni říkají že stejně nepomůže už jsem doma půl roku a stále žádné zlepšení máte někdo zkušenosti s tím děkuji.

Reakce:
DoubleA
Stálice 95 příspěvků 03.01.19 20:24

@Kivulee prošla jsem si tím taky.. půl roku doma… Koleno plné krve-ze začátku mi odmítal doktor udělat punkci a sražená krev už pak odsát nešla.. kvůli tomu jsem nemohla koleno ohýbat.. prostě to nešlo.. takže po tom půlroce reoperace a pak už dobrý.. měla jsem koleno plné sražené krve a srůstů…
Kdy si po operaci začala s cvičením a rehabilitací.?

Kivulee
Povídálka 46 příspěvků 03.01.19 21:57
@DoubleA píše:
@Kivulee prošla jsem si tím taky.. půl roku doma… Koleno plné krve-ze začátku mi odmítal doktor udělat punkci a sražená krev už pak odsát nešla.. kvůli tomu jsem nemohla koleno ohýbat.. prostě to nešlo.. takže po tom půlroce reoperace a pak už dobrý.. měla jsem koleno plné sražené krve a srůstů…
Kdy si po operaci začala s cvičením a rehabilitací.?

No me také prostě nejde ohnout… po 2 týdnech ale z důvodu toho ze sem s tím měla problémy modřiny tak sme stále cvičili jen základy i na rehabilitaci řekli ze me nejspíš znovu otevřou ale pan doktor tvrdí že je vše v pořádku a po jaké době stw byla na druhé operaci? A jak dlouho ste pak ještě marodila děkuji za odpověď :slight_smile: :hug:

Příspěvek upraven 03.01.19 v 22:09

Kivulee
Povídálka 46 příspěvků 03.01.19 22:07

A to. Musím do. Teď spát s polštářem mezi koleny a stále to mam na dotek bolavé a brni me. To na některých místech přiložím foto když ujdu cca 2 km pěšky otok a boule za kolenem kvůli které operace byla

DoubleA
Stálice 95 příspěvků 03.01.19 23:16

@Kivulee necelých šest měsíců po té první.. po té reoperaci jsem byla do dvou týdnů téměř v pořádku :) teda aspoň v porovnání s tím, jak jsem si protrpela ten půlrok (celou dobu o berlích, nesamostatná, neschopná se na nohu postavit).. no ale svaly za tu dobu mezi první a druhou operací samozřejmě ochablé, takže bolesti a otoky z námahy pokračovali priblizne další rok od reoperace…

Kivulee
Povídálka 46 příspěvků 03.01.19 23:52

@DoubleA 8o ty blaho 8o ja uz nechci být doma alw nedokážu si představit stát 8 hodin v práci no uvidíme co mi řeknou ted 16 teho jinak jiný ortoped už jsem v tom za cca 5 tisíc a žádna změna no hrůza :(

DoubleA
Stálice 95 příspěvků 04.01.19 00:14

@Kivulee Držím palce.. :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >