Dva dny horečka a průjem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
25.10.21 22:59

Dva dny horečka a průjem

Dobrý den, mám ročního chlapečka a už druhý den má horečku a průjem..Děláme vše aby jsme se toho zbavily ale nic nepomáhá. Byly jsme i u doktora řekly nám že máme dávat Nurofen a Paralen v sirupu to děláme ale nepomáhá to :/ chtěli jsme dělat zabaly ale nesmime je dělat když má miminko studené nohy a ruce 😔
Prosím vás nemáte nějakou radu jak zmírnit horečky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1011
25.10.21 23:15

Snizit teplotu v mistnosti :think:
V tomto veku jsem davala cipek (bud nurofen nebo paralen) a ten zabral nahned. My se sirupem meli problem, protoze kojenec nechtel nic jineho nez mlicko. Tudiz v tom stavu do nej neco dostat neslo, tak jednodussi byl cipek. Ten nastesti hned nevykakal a cipek stacil zabrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.10.21 23:16
@Capricorn61 píše:
Snizit teplotu v mistnosti :think:
V tomto veku jsem davala cipek (bud nurofen nebo paralen) a ten zabral nahned. My se sirupem meli problem, protoze kojenec nechtel nic jineho nez mlicko. Tudiz v tom stavu do nej neco dostat neslo, tak jednodussi byl cipek. Ten nastesti hned nevykakal a cipek stacil zabrat.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.10.21 23:18

Nám pravé taky zabírají cipky jenže malej to hned vykaka a proto mu nezabiraji takže dávám sirupy a moc to nezabírá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1011
25.10.21 23:21

@SaraDanecek Uplne nahned? Nebo se cipek staci rozpustit? Ptala jsem se na to v lekarne - pokud vykaka cipek, je to spatne, tudiz muzes zkusit dat dalsi. Pokud se pokaka, ale cipek v tom neni, tak je rozpusteny a nejaky ucinek by mel mit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.10.21 23:25

Právě že se mu čípek nestačí rozpustit a hned to vykaka, paní doktorka my řekla ze mám střídat nurofen s paralenem po 6hod. To dělám ale horečka se mu stlumi max na 38,1 a to jen zhruba na půl hodky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1011
25.10.21 23:28

@SaraDanecek A pochopila jsi ji spravne? Priklad: 0:00 - Nurofen
3:00 - Paralen
6:00 - Nurofen
9:00 - Paralen

A sirup se podari dat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.10.21 23:36

Sirup ano
No já myslela ze po 6hodinach jakoze např.
10:00 paralen
16:00 nurofen
22:00 paralen takže to nedělám správně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1011
25.10.21 23:38

@SaraDanecek Ne. Davej co tri hodiny, ale stridej to. Tak jak jsem psala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1011
25.10.21 23:40

Nurofen se dava po 6 hodinach od favky nurofenu. A paralen se dava po 6 hodinach od davky paralenu. Ale kombinovat to muzes, tzn. ze muzes davat sirup co 3 hodiny, ale musis to stridat - nur, par, nur, par. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.10.21 23:42

Dobře zkusím to, a Dekuju vám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1011
25.10.21 23:44

Ono pak se nedivim, ze to moc nezabiralo a teploty neklesly. Ja to tak delala pres noc, kdy miminko zacalo v 23 h „horet“ a do rana touto metodou jsem horecku srazila. Pote uz byla teplotka zvysena, jen napr. 37.3.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.10.21 23:47

Já si říkala ze to nezabírá 😏dokonce jsem chtěla jít na pohotovost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1011
25.10.21 23:50

Chapu tu beznadej. Ono kdyz jsem to tak sledovala, tak prave po tech 3 hodinach ta teplota opet stoupala, tudiz to smysl dava. Tak zkus dat a uvidis 🙂 Snad jsem pomohla a snad uz bude kluk dobry :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.10.21 23:53

Ano budu a ještě jednou dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie