Dva dotazy: ukončené měsíce a brekot

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Deneriss
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 29.01.17 18:34
Dva dotazy, ukončené měsíce a brekot

Ahoj holky,
Prosím když se malá narodila 29.11. Tak 30.1. Má ukončeny druhý měsíc? Děkuji

A druhý dotaz nebo spíš postěžovani si je její pláč. Přes noc spí krásně celou noc, je částečně kojena. Ale přes den hodně pláče a nevím proč. Je nakrmena prebalena prdi a řve. Nevydrží pod hrazdou nevydrží na houpatku ani na dece. Většinou je klid jen na rukou.. Kolikrát si semnou a i nechce hrát dělám opičky vymýšlím různé zvuky jen ji trochu zabavit a někdy to zabere ale kolikrát nic.. Nevím zda ji něco nemůže být proč si nevystaci někdy sama.. Nerozumím svému miminku a když řve mám sto chutí brečet taky.. Bojím se že jsem špatná matka když mi dítě tak pláče a neveseli se semnou. Už se i občas usměje, ale spíš řve.. Je to mě první miminko a říkám si zda mě má vůbec ráda když je spíš mrzutá než veselá.. :(

Reakce:

oliš
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 29.01.17 18:39

Já jsem Zuzce hodně zpívala, třeba když jsem myla nádobí apod.,byla v lehátku a koukala na mě.

pannda
Kelišová 6575 příspěvků 35 inzerátů 29.01.17 18:44

Ano, má ukončený měsíc 30.1… Dítě tě má rádo, je na tobě závislé, proto je jí nejraději u tebe v náručí. Pořiď si nosítko, šátek, uděláš tam víc věcí..

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1123 příspěvků 29.01.17 18:55

Chce se chovat u maminky, no :) je ještě malinká na to, aby si vystačila sama. Dcera je o něco mladší, druhej měsíc teprv načíná, ale taky si vystačí sama jenom chvilinku, když nespí, tak pláče. Hračky, hrazdička ani maminčiny opičky ji zatím moc neberou, chce se nosit a mazlit. Přijde mi to normální a logický, však z toho vyroste :)

Ajamateridouska
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 29.01.17 18:59

Bud v klidu, jsou ji dva mesice. Na hrazdicku a hracky je jeste brzo, nejlip je ji u Tebe. Muj malicky v tomhle obdobi taky poplakaval pres den. Ted je mu 4,5 mesice, uz se sam zabavi, zkouma hracky, ruce, dnes se zacal otacet na brisko. Hned je vic v pohode :D… vydrz!

Berousik
Nadpozemská drbna 26568 příspěvků 29.01.17 19:17

@Deneriss ještě je malinká, na hračky a hrazdičku je brzo. Stejně tak na blbinky, nebo veselení se. Moje má skoro tři měsíce a zatím si začíná hračky chytat a zkouší si je strkat do pusy. Nic víc. Má ráda, když ji mám na kolenou a něco jí povídám, nebo po ní opakuju zvuky co vydává. Jinak ji ale nosím po domě a ona kouká…nebo v lehátku a tam taky kouká :mrgreen: Zatím je to pořád o obsluze. Nakrmit, uspat, zabavit :nevim:

Mollify83
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 29.01.17 19:19

Mám o měsíc staršího chlapečka a teprve tak před 14 dny začalo být možné ho odložit a baví ho koukat kolem :D neboj za chvíli se dočkáš :palec:

Káka27
Stálice 79 příspěvků 29.01.17 19:59

Pořiď si šátek, uvidíš jak bude spokojená! Bude u tebe a bude v klidečku. ;)

Miam8
Povídálka 29 příspěvků 30.01.17 20:05

My jsme 27.11. Taky první. A máme to úplně stejné, v noci klid ale přes den pláč, pláč a zase pláč. Už se to začíná poslední týdny lepšit, ale byla to hrůza, vím jak se cítíš :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Články z Expres.cz

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >