Reklama

Ranní zácpa miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RenattaSedla
Kecalka 324 příspěvků 28.01.17 07:27
Ranní zácpa miminka

Ahoj maminky,
máme doma 2,5 měsíční holky.
Jsou na umělém mléku, doktorka nám řekla, že můžeme dávat různé značky mléka, no nezdálo se nám to ale říkali jsme tak doktorka musí vědět a z Nutrilonu Nenatal, který měly měly od narození- narozeny předčasně 33+2 tt jsme přešly na Hipp Bio Combiotic. No ten byl v pohodě, dokonce prdíky nebyly tak silné. No během pár dní jsme přešly na Bebu, prvních pár dní dobrý, ale pak to začalo, prdíky večer 4-5 hodin řevu, dvojčata takže si to dokážete představit a ráno a dopoledne totéž ale z důvodu že se nemohly vykakat. Rozhodly jsme se jít zpět na Hipp. Je to přesně týden, prdíky obden ale ranní zácpy zůstaly. po tom ranním krmení kolem šesté sedmé ráno řev a včera jim to přes veškerou mojí snahu- teplé obklady, masáž, cvičení, rourka, nošení na tygříka, povolilo až kolem čtvrté odpoledne- rektálni rourka. navíc ta hovínka hodně tuhá.

Tak a teď dotaz, je mi jasný že tou Bebou jim udělala v bříšku paseku a že na ten Hipp si musí ještě pár dní zvyknout, ale co ta ranní zácpa? Je něco co dělám blbě? Nějaké rady?
Nechci jim rourku dávat ráno a večer kvůli prdíkum. Je mi taky jasný že kolem tří měsíců se všechno upraví.

Děkuji za názory.

Reklama

Reakce:

Půáček
Kecalka 264 příspěvků 28.01.17 07:55

Vůbec nechapu, proc vam řekla stridat mlika. Nám řekl doktor, co malému vyhovuje, to nechat.
Udajne mas dat až 3 tydny tělíčku cas, aby si na nové mliko zvyklo, takže bych ještě vydržela s nervama a teď nic neměnila.
A přeju pevne nervy!

LucsynkaR
Kelišová 7365 příspěvků 28.01.17 08:56

Probiotika, super jsou Laktobacilky baby, jsou to kapsle, mužou se do UM vysypat.. a vydržet u nich nějakou dobu, stejně jako nestridat UM..

Mollify83
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 28.01.17 09:28

Přesně hlavně neměnit. Mám oba kluky na Hipp a taky se sem tam stane, že mají tvrdší. Nikdy jim to problém nedělalo, ale protože jsem nechtěla riskovat těžkosti při tlačení vždy jsem párkrát po sobe udělala řidší mléko a vždy to pomohlo, zase na pár týdnů vajíčka :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama