Kloubky - peřinka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.17 16:55
Kloubky- peřinka

Dnes jsem byla s malou (4,5 měsíců) na kloubkách a dověděla se, že dostaneme peřinku, kterou bude muset nosit. Máte s tím některá zkušenosti? Jak dlouho se nosí? Musí se cvičit? Nevím co nás vlastně čeká. Dá se tomu nějak napomoci aby se jí malá brzy zbavila? Jsem z toho celá špatná… :,( Jak to snáší miminka?

Reakce:

Katuskka
Závislačka 2781 příspěvků 24.01.17 17:02

To je individuální, nekdo ji nosí měsíc, nekdo půl roku, zalezi co máte za hodnocení? Jinak cvičení není třeba, hlavne ji poctivě nosit a sundávat opravdu jen na koupání. A jinak vzhledem k věku bych navštívila ještě jiného ortopeda, protoze v tomto věku už se spíš dávají třmeny místo perinky.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.17 17:17

@Katuskka Aha a co jsou to třmeny? :nevim:

Katuskka
Závislačka 2781 příspěvků 24.01.17 17:19

Pavlíkovy třmeny, mrknete na google ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.17 17:22

No to vypadá děsivě

Katuskka
Závislačka 2781 příspěvků 24.01.17 17:25

Je to mnohem lepší, nez perinka, mluvim z vlastní zkušenosti

Janitka
Zasloužilá kecalka 945 příspěvků 24.01.17 17:30

Ahoj.meli jsme perinku.dali nam ji na 1.kontrole kycli.meli jsme ji na 3 mesice :(… tedy od mesice do 4 m priblizne. Ja to obulela jak blazen, male to nevadilo vubec. Davala jsem hrozne poctive.krom koupani fakt 24hodin denne. a dalsi ko byla v poradku, mohli jsme sundat, ja obcas jeste dala na noc radsi…a 3.ko taky v pohode :palec:… hur to nesou maminky nez deti. Vy jste meli 1.kontrolu v poradku???

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.17 17:34

@Janitka Na první kontrole nic nenašli a v porodnici dokonce chválili…Koukala jsem se do zprávy, ale je nejde to pořádně přečíst, je tam něco o jednom roce :,( Taky kvůli tomu brečim. Každopádně peřinku dostaneme příští týden.

Katuskka
Závislačka 2781 příspěvků 24.01.17 17:40

Čím později se na to přijde, tim déle se většinou nosí. My měli taky dostat perinku ve 4 mes, nakonec jsme dostali třmeny a nosili je do roka

Janitka
Zasloužilá kecalka 945 příspěvků 24.01.17 17:41

Určitě ji nemáte na rok hned. musí se to kontrolovat, to zaprvé, zadruhé z ní díte vyroste a musí se eventuelně vyměnit za větší… malá z ní vyrostla a po těch 3 měsících než jsme šli na kontrolu jsem jí to ještě sama vycpávala, aby to neměla malé…byla jsem blázen asi, ale chtěla jsem jí dobu „léčení“ co nejvíce zkrátit.
jak moc je tvoje dítě pohyblivé? jestli ještě moc ne, tak si zvykne v pohodě…prý se v tom pak děti naučí i lézt, když ji mají dlouho. a máš v té zprávě jaké máte riziko? jaký stupeň? bud se to značí římsky- I, II, III, IV, nebo a, b, c, apod. myslím…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.17 17:45

Ryziko je asi IIb a Ib

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.17 17:47

Riziko :oops:

Janitka
Zasloužilá kecalka 945 příspěvků 24.01.17 17:52

Mrkni na tabulku níže, graafova tabulka
http://zdravi.euro.cz/…skali-173362

Janitka
Zasloužilá kecalka 945 příspěvků 24.01.17 17:57

Jinak noste jak vám řeknou, pokud se do další kontroly zlepší, mohou vám pak omezit počet hodin, kdy nosit. a je zvláštní, že vám ji nedali hned. my si jí měli vyzvednout rovnou v nemocnici cestou z kontroly. dávej aspoň široký balení než vám jí dají.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >