Reklama

Sušení výbavičky pro novorozeně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

markeeetka20
Kecalka 106 příspěvků 24.01.17 13:23
Suseni výbavičky pro novorozene

Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat, zda vy co máte sušičku, jste ještě žehlily oblečky pro novorozeně. Vzhledem k tomu že je prádlo skvěle vysušené, rovné a žehlička „nesterilizuje“, tak mi to přijde zbytečné, ale nevím…u prvního jsem žehlila vše, ale sušičku jsem neměla.. Díky za odpovědi.

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9641 příspěvků 24.01.17 13:26

Nezehlila - u prvního ano, taky jsem byla bez susicky. S druhým to šlo ze susicky rovnou do skříně. Az na pleny, nemám rada když nejsou úplně rovné

tartaletka
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 24.01.17 13:27

Ja jsem si vyzehlila jen tu prvni varku, ale to spis z duvodu, ze jsem mela vetsinu vybavicky nakoupenou z takovych tech internetovych sekacu, co kupují pytle obleceni buhvi odkud. Ted uz normalne jen poskladam do skrine a zehlim jen pleny

xammy
Kecalka 445 příspěvků 24.01.17 13:27

U prvniho jsem zehlila, u druhyho jen ty nejmensi oblecky co jsem si vyprala nez se narodil, pak uz nic :-)

kacka52
Závislačka 4095 příspěvků 24.01.17 13:28

U první dcery jsme neměli sušičku, to jsem žehlila jen po prvním vyprání. Teď u druhé už sušičku máme a neplánuji žehlit oblečení, max pleny, které asi budou zmačkané i po vysušení.

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 24.01.17 13:31

Nežehlila jsem ani u jednoho, první byl zimní, takže sušička a druhý v létě, sušila jsem na sluníčku a rovnou skládala.

xammy
Kecalka 445 příspěvků 24.01.17 13:33

Ja druhymu nezehlila ani pleny, byl neblinkaci a tech 5 plen v jedny pracce mi za vytahovani zehlicky nestalo :mrgreen:

Padme93
Závislačka 2511 příspěvků 24.01.17 13:42

Nežehlím. Zbytečné. :-)

Jediné, co jsem ze sušičky ještě žehlila, tak to byly látkový plíny, ty čtvercový bílý. Ale to jen z toho důvodu, že je chci používat na přebalování a jak byly pomuchlaný, blbě by se to skládalo. Kdybych je bývala sušila na sušáku, tak jsem nemusela žehlit ani je, kdybych je dala rovně. Takže asi tak. :-)

Jogrr
Závislačka 4201 příspěvků 24.01.17 13:47

Oblecky i pliny jsem prezehlila. Jak to bude, az bude maly na svete, tezko rict :mrgreen:

Kriss Tina
Závislačka 4721 příspěvků 24.01.17 13:51

Ja zehlila pred porodem kdyz sem poprvy vyprala celou vybavicku pak uz ne, ani na to pak nebyl cas.

RenattaSedla
Kecalka 324 příspěvků 24.01.17 14:23

@markeeetka20 ahoj
mám doma skoro tříměsíční holky a první várku jsem žehlila. susičku jsem neměla, teď už jen to nejnutnější. přijde mi to jako ztráta času, když se to uhladi a pěkně hned poskládá je to u v pohodě.
proč si přidávat práci že jo :)

Latty
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 24.01.17 21:57

Sušičku nemám, nežehlila a nebudu žehlit nic :D To by mě tak mohlo, práce navíc, když se to dobře pověsí a poskládá tak to málem ani není poznat. A že toho oblečení a plen je hromada, malá je blicí a ještě latkujeme :)

funnym
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 24.01.17 22:02

Já nežehlím nic, co prošlo sušičkou :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama