Reklama

Rotateq a přenos viru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Megane 123
Kecalka 258 příspěvků 23.01.17 17:09
Rotateq a přenos viru

Holky, dnes jsme dali malou očkovat rotateqem…Mám dotaz…stalo se vám někomu že by se nakazil při prebalovani miminka? Prý se ten oslabený virus vylučuje stolicí…U prvního dítěte jsem to neřešila ani jsem to nevěděla… Teď jsem hrozná a vše studuju :mrgreen:… Prosím odpůrce očkování aby se nevyjadrovali…Za­jímá mě jen tahle věc…Nebudu tady řešit důvody proč jsem očkování dala… :kytka:

Reklama

Reakce:

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 23.01.17 17:21

Jako ze.by mimi. nakazilo tebe?

Ewinkazakr
Kecalka 191 příspěvků 23.01.17 17:26

Ahoj, ja jsem teda ani nevedela, ze by jsem se mohla pri prebalovani miminka nakazit, zaklad je poradne si po prebalovani umyt ruce :lol: ted to myslim z legrace, ja taky cim vic ctu, tim vic všechno resim, lepsi je nevyhledavat vsechno tak dopodrobna :kytka: očkované mam obe deti, dcera ma rotarix, syn ma rotateq, ockovani bez reakce, dcera zadne vazne prujmy nemela, pulrocni syn nastesti zatim taky ne, jsem spokojena :kytka:

Megane 123
Kecalka 258 příspěvků 23.01.17 17:33

@kterk ano buď mě a nebo kohokoliv kdo mění pokajdene pleny
@Ewinkazakr první dcera taky měla rotateq a zvracela jen jednou za ty tři roky kdy to má chranit…Těch víru je hodne…Ale jsem taky spokojená…Snad druhá bude taky bez reakce

Cocka nasladko
Kecalka 391 příspěvků 23.01.17 18:17
@Megane 123 píše:
Holky, dnes jsme dali malou očkovat rotateqem…Mám dotaz…stalo se vám někomu že by se nakazil při prebalovani miminka? Prý se ten oslabený virus vylučuje stolicí…U prvního dítěte jsem to neřešila ani jsem to nevěděla… Teď jsem hrozná a vše studuju :mrgreen:… Prosím odpůrce očkování aby se nevyjadrovali…Za­jímá mě jen tahle věc…Nebudu tady řešit důvody proč jsem očkování dala… :kytka:

Nestalo, ale umyvala jsem si pri prebalovani az paranoidne ruce ;)

Megane 123
Kecalka 258 příspěvků 23.01.17 20:45

@Cocka nasladko tak to já si budu ruce mýt snad v savu jak budu opatrná :mrgreen: ( vtip )…Jinak jsem.se na to ptala i u doktorky a prý zdravý člověk se zdravou imunitou se takhle oslabeným virem nakazit nemůže :nevim: chtěla jsem se ještě poptat tady jestli někdo nemá opačnou zkušenost ;)

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama