Reklama

Co dělat s 10měsíčním synem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Herminator
Stálice 59 příspěvků 23.01.17 21:26
co delat s 10 mesicnim synem?

Ahoj holky,

mozna to tu nekde je, respektive to tu urcite je, ale ja jsem nenasla nic co by mi extra pomohlo tak zkousim znova, treba nekdo poradi neco co pomuze :)

Mam 10ti mesicniho synka, je zlaticko vyhraje si sam, ted konecne sedi a stoupa si tak se zabavi na nejakou dobu slusne, nebo si mame uz spis jak spolu vice hrat.
Jenze pak nastava vzdycky chvile kdy uz je utahany fyzicky, ale vylozene by chtel jeste neco s mamkou delat. Predtim jsme spolu koukali na obrazky, cetli si knizky, ruzny ukazovaci rikacky ho bavili a podobne, ale ted je to totatlne vsechno mimo. knizky nechce, jen vecer musi byt pohadka jako vzdy (a to pochoduje po posteli nebo dacanuje s tatkou nebo psa, ale posloucha i pohadku). Leporela zasadne prohlizi pouze sam a jen z dalky muzu delat zvireci zvuky zvirat, na ktere zrovna kouka. Hracku nebo zajimavou vec v te chvili nechce uz ani drzet, mobil nedavam zasadne, rikacky ho uz nebavi (zacne vzdycky rvat), pisnicky nemuzu zpivat protoze se mu to nejak v tu chvili nelibi, chovat nemuzu moc ja (mam zanet slach v zapesti a boli to jako prase), koukatna nic v byte nechce, nosit se… proste bojkot vseho co zabiralo predtim a ze jsem to delala rada…
mel jste nekdo podobnou situaci? nezabralo vam neco jineho? Jde mi jen o tu chvili nez zacne byt v idealni nalade na spani po obede.

dekuji za navrhy :)

ps: v kocaru v tuhle chvili silene rve, protoze je toho na nej moc nebo nevim.

Přečtěte si článek: Vývoj miminka 10 měsíců: Svět je jedna velká herna

Reklama

Reakce:

elle21
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 23.01.17 21:33

To víš objevuje svět..až bude chodit to si teprv užiješ, náš malý zas všude v leze všechno povytahuje ze skříní věci, hrnce to ho baví víc než nějaké hračky :P

Herminator
Stálice 59 příspěvků 23.01.17 21:36

Kez by ho zabavil hrnec :D
Prdi mi na vsechno ludra.

elle21
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 23.01.17 21:40

Co zabírá je reklama v televizi to všeho nechá a zaujatě sleduje..

Jírovka
Kecalka 356 příspěvků 16 inzerátů 23.01.17 21:47

Ahoj, a co návštěva u kamarádek s dětmi- děti mají rády děti :lol: Ja už si vzpomínám jen matně, jak to se synem bylo náročné :roll: Lepší zapomenout. Abych uklidnila, zlaté druhé dítko- dcera těžký pohodar, ji stačila přítomnost brášky, toho zbožňuje cca od 2 měsíců, kdy u ni seděl na nocniku a kadil u obličeje :lol: Takže má rada jít mezi děti, zapojit tatínka, babičky… Myslím, že je to jen přechodné období, už leze? To se u nás taky zlepšilo, protože si sám dolezl, kam chtěl. Přeji pevné nervy! J.

Herminator
Stálice 59 příspěvků 24.01.17 08:28

Nemáme nějak tady nikoho. chodíme ve středu na cvičení mezi děti, to pak usne hnedka.
lozi, stoupá si, to je fajn, ale řeším právě tu chvíli kdy ještě není na spaní, ale nech cena se mu už moc hybát. to na mě cuci a čeká čím ho zabavit.

Jírovka
Kecalka 356 příspěvků 16 inzerátů 24.01.17 10:42

No to je na prd, že nemáte v okolí nějakou maminu… To já mám teda štěstí, že je nás tu víc, v baráku i sousedka se dvěma dětma. Asi nezbývá, než to přechodně přežít :dance: A to spí už jen po obědě, jednou denně? V tomhle věku mi děti spaly ještě dopoledne a odpoledne.. Únava je hrozná věc, většinou nic nepomůže, já chodila hodně ven - ale když v kočárku řve, tak je to těžký. A pustit třeba nějakou pohádku - krtečka nebo Déčko, vím, že je ještě malý, ale třeba na chvilku bych to zkusila…

Herminator
Stálice 59 příspěvků 24.01.17 15:18

V okolí jsou maminky, ale nějak extra jsem si s nikým nesedla zatím. tak trošku stagnuju s vyhledáváním.
Tv mám pustenou a taky nic. hold to budu muset asi přežít a protivakem :)

On Vojta nikdy extra nespaval přes den. mu to stačí, spí zase v klidu celou noc. po obědě hodku dvě a pak litá jak trysko mys.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama