Reklama

Neustálý pláč 2,5měsíčního miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Karolina snažilka
Závislačka 2715 příspěvků 25.01.17 08:42
Neustálý pláč

Zdravim, mame doma 2,5m chlapecka. Prvni dva tydny bylo to nejhodnejsi miminko na svete. Od 3.tydne neustaly plac, ve dne v noci. Prdiky uz mame si myslim za sebou, nektouti se, netlaci, prdi sam. Nakojim ho a rev, v sedacce rev, kdyz ma jit spat neskutecnej rev. Nepomaha nosit, houpat, hracky ho nezajimaji. Pres den spi 20 min. V noci spi lip ale pak to same, rev, rev a zsse rev. Uz jsem vycerpana a nevim co s nim. Nestiham se najist, uklidit, uvarit :(
Prosim o rady, kdy to prejde? Co delam spatne?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Kakika
Extra třída :D 14838 příspěvků 25.01.17 08:46

@Karolina snažilka Určitě neděláš nic špatně, snažíš se, co to jde :hug: Také jsem měla uplakané první miminko a bylo to náročné.
Zavinujete? Zkoušela jsi nějaký šum, který by ho uspal? (měla jsem staré radio, které šumělo, ale hodně maminky používají i fén, vysavač apod.)

kve-tinka
Závislačka 4343 příspěvků 25.01.17 08:47

Určitě zkus zavinout a bílý šum… ;) mě doma jel z repráků celé dny.

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1371 příspěvků 25.01.17 08:48

Nošení v šátku, zavinutí v péřové zavinovačce, houpání v hacce (závěsná kolébka) jsi zkoušela?

Jorik81
Kecalka 311 příspěvků 25.01.17 08:49

Máš dost mlíka? Syn byl taky ukňouraný a pak se ukazalo, že to bylo hlady. S UM se situace dost zlepšila.

mrazik6
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 1 inzerát 25.01.17 09:03

@Karolina snažilka Chápu, mám skoro tříměsíčního a taky je to křikloun - jen nosit-prso-nosit-prso. A zabírá i kočár, naštěstí. Jen u nás hlavně naopak - v noci blbě spí - první spaní až o půlnoci a pak tak různě na kojení. Vím, že ho nic fyzického netrápí - jen nechce být „odložené dítě“. Taky už bych brala změnu - Mám ještě prvňáka a druhačku, takže věčný šrumec :pankac:

Karolina snažilka
Závislačka 2715 příspěvků 25.01.17 09:05

Holky sum jsme zkouseli, zavinovali jsme doted, byl v ni ve dne v noci, a ted posledni tyden v ni mel tak hysterickej rev, ze az kaslal :( takze spinka bez zavinovacky. Zkousela jsem prikrmovat, ale i tak place :( uz si nevim rady, nebavi me to fakt ne :( sedim tu jak hromadka nestesti a nevim co s nim. Bubinky mi vyskakuji z usi :(

KlaWaj
Povídálka 17 příspěvků 57 inzerátů 25.01.17 09:06

Syn byl asi o 2 mesice starsi, ale meli jsme to obdobne. Spal kratsi dobu pres den, v noci se budil, plakal. :think:
Problem byl u me s mlekem. Prikladala jsem ho casteji, abych se vic rozkojila, ale nepovedlo se. Pomohlo nam taky az UM. Dlouho nam ale zvolenou savicku odmital… az se to jednou povedlo :potlesk:
Drzim palce :mavam:

Karolina snažilka
Závislačka 2715 příspěvků 25.01.17 09:10

Nakojim z jednoho, z druheho prsu a kdyz place jdu udelat um, ale to mi odmita. Place. Kdyz ho jdu dat ulozit, tak ho uspavam 15 min, rev jak kdybych mu neco delala, potom teda usne na 20 min a jede se dokola. Tak moc me mrzi, ze si s nim nemuzu hrat, cist mu, vykladat.. O nic nema zajem :( premyslim nad psychologem.

Karolina snažilka
Závislačka 2715 příspěvků 25.01.17 09:10

Nakojim z jednoho, z druheho prsu a kdyz place jdu udelat um, ale to mi odmita. Place. Kdyz ho jdu dat ulozit, tak ho uspavam 15 min, rev jak kdybych mu neco delala, potom teda usne na 20 min a jede se dokola. Tak moc me mrzi, ze si s nim nemuzu hrat, cist mu, vykladat.. O nic nema zajem :( premyslim nad psychologem.

willacontella
Nováček 3 příspěvky 25.01.17 09:23

Mozno potrebuje viac spinkat, kolko ti spi celkovonza den? Urcite skus satek alebo dlhe kocikovanie…Co sa tyka mliecka, vylucit treba hlad ( ako priber?),reflux a alergiu na bielkovinu kravskeho mlieka. Ale ja myslim, ze vela miminiek je takych, musia z toho vyrast, je to masaker :(

Denčii
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 25.01.17 09:24

A nemá třeba přemíru vjemů? Přeci jen ve 3M je už dítě vnímavější a jeho mozeček to možná ještě neumí zpracovat. Zkus nějaký šátek nebo ergonosítko, má kam zabořit obličej, když už všeho bude mít dost a odfiltrovat se od okolního světa. :hug:

Maja1984
Stálice 86 příspěvků 2 inzeráty 25.01.17 09:26

U nás to bylo podobné. Řev a řev, doma nespal vůbec. Zabíral jen jedoucí kočárek, nachodila jsem klidně 20 km denně, to byl neskutečný relax, chvíli ticha. Zlomilo se to cca ve 3,5 měsících. S kočárkem musím 2* denně stejně, ale jinak je z něj hodné miminko. Hlavně výdrž, já kolikrát taky řvala jak želva :-(

Helileli
Závislačka 2750 příspěvků 25.01.17 09:33

Já bych tipla reflux, může se objevit právě o pár týdnů později, jak mimca zacnou tahat větší objemy.
To neznamená, že musí blinkat, ale že ho pálí Zaha a proto řve.
Zkus kojit ve zvýšené poloze, důkladně odkrknout třeba i několikrát v průběhu kojení a pak nosit tak, aby byla hlavička výrazně vyšší jak zadeček, neklubickovat, nemackat bříško.
A zkus se zeptat pediatry na nějaký přípravek, myslím, že je nějaký sirup na ty žaludeční šťávy, co ho dráždí.

Karolina snažilka
Závislačka 2715 příspěvků 25.01.17 18:06

@willacontella spi mi 3×-4× za den po 30 min zhruba. Takze strasne malinko podle me. Hladovy byt nemuze, i doktorka rikala, ze pribira krasne. Zkousela jsem davat i sirup protiublinkavani, ale to taky nefunguje. :(

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama