Dva pozitivní testy

verca.mala
10.2.10 14:48

dva pozitivní testy

ahojky holky,asi vám budu připadat jako blázen :oops: ..
před poslední ssem měla pozitivní test,ale to bylo asitím,že to bylo před ms no a pak sem tu mršku dostala :cry: hned po ní sem se začaly pořádně snažíkovat.a včera a dnes sem si dělala mamatesty jeden papírovej a druhý dnes ten umělej a ona vyšly krásně pozitivní.čárka jde hezky vidět.ms mám,ale dostat až za deset dní…tak nevím jsem blázen,že se testuju takto brzo..tak se vás chci jen zeptat jestly ste měly taky tak brzo test pozitivní???další test si udělám až za deset dní…snad to vydržím tak se mějtea děkuju za každou odpověd krásný den :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13101
10.2.10 14:51

Je to docela divný, ale nemůžeš být těhu už delší dobu, že by jsi v těhu normálně měla ms? :nevim: To je pravděpodobnější, než že bys měla // v polovině cyklu. Nebo spíš ještě taky záleží, jak dlouhý máš cyklus… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1797
10.2.10 14:53

verunko
no, je mozne ze by jsi otehotnela hned po MS… a i tak by mozna jeste nebyl test pozitivní, zalezi na tom jak dlouhý máš cyklus.
Napadlo me , ze je mozne ze jsi tehotna déle..
jak jsi psala ze jsi mela slabe pozitivní testík a pak jsi to dostala ( ono se dost casti stává, že menstruaci dostaneš i když už jsi těhotná) a pak se ot zjistí takhle později no ..
pokud jsou čárky krásné a vyletěly hned, je možné že jsi těhotná z minulého cyklu :-)
zajdi si na krev, uvidíš podle toho kolik ti namšěří jednotek, a pak skoč na gyndu :-)
držím palce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
10.2.10 14:56

A jaká byla mrcha, po tom, co jsi měla pozitivní test, normální průběh? Nebo se nějak lišila? Asi bych šla k dr, buď jsi těhu nebo by to mohla být cysta.

Jinak já testovala klidně uprostřed cyklu, do jedný skleničky ovulák i těhotenský :mrgreen:

A první čárku jsem našla týden před očekávaným termínem ms, ale to byl duch čárky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
10.2.10 14:57

Ahoj,
moje kamarádka u prvního těhotenství měla normálně MS, tu první = otěhotněla v lednu, hned nato přišla MS, v únoru si dělala test a hned pozitivní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verca.mala
10.2.10 14:59

to mě taky napadlo,test sem si dělala i po ms a byl slabě potitivní.no ještě počkám,těch deset dní jestly to nedostanu a jestly bude čárka sílit..ha neberu už skoro pul roku a poju kontryhelový čajík..tak to snad už vyjde:-)a děkuju za podporu a odpovědi:-)

• Nahlásit
  • Citovat
13101
10.2.10 15:02

Já bych asi 10 dní na ms nečekala, klidně může dorazit a ty můžeš být těhu. Zajdi si na krev, budeš mít výsledky hned ten den, cca za 3 hod. Sice to stojí korunky, ale myslim, že je to lepší, než se stresovat. A jak tady někdo psal, tak pozitivní testy může způsobovat cysta, myom…Moc ti přeji, ať to vyjde!!! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verca.mala
10.2.10 15:03

první den docela bolestivou,ale slabou..skoro sem o í nevěděla

• Nahlásit
  • Citovat
4271
10.2.10 15:21

Verčo - já myslím, že těhu jsi delší dobu. Já bych zašla taky na tu krev a budeš mít jasno a nemusíš čekat. Nebo na gyndu. Pokud by to byla cysta, byla by asi na UTZ vidět, ne? Držím palce, ať to dopadne podle tvých představ :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16492
10.2.10 15:25

Veru taky si myslím co holky. Těhu asi budeš. Já znám holku, která měla MS až do 4 měsíce!!!
Zajdi si na gyndu a uvidíš co ti řekne. Mooooooc držím palečky :-) :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verca.mala
10.2.10 15:26

děkuju..dobře objednám se

• Nahlásit
  • Citovat
13101
10.2.10 15:43

A dej pak vědět, jak jsi dopadla :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Caty
10.2.10 15:45

AHoj a co sem dát fotku těch testíků. Ono pro každého je výrazná čárka jiná.

• Nahlásit
  • Citovat
13101
10.2.10 15:48
Caty píše:
AHoj a co sem dát fotku těch testíků. Ono pro každého je výrazná čárka jiná.

Souhlasím :wink:
Jinak mimo téma, Caty, vidíš v podpisu, jak nám vyrostlo hcg? :mrgreen: :lol: :-P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verca.mala
10.2.10 16:02

nemám u sebe usb :-(

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie