Dvě a více dětí z IVF?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tp2015
Kecalka 136 příspěvků 05.01.17 08:31
Dvě a více děti z ivf ?

Holky chci se zeptat zda je některá z vás po ivf které vyslo na po prve a má dítě a zamrazene embrya a šla na ket a taky to vyslo bez potíží? Má některá zkušenost?

Reakce:

ginac
Kelišová 6314 příspěvků 05.01.17 08:43

Z 1.IVF máme holku a šla jsem pak 3× na KET(7embryí) to nevyšlo ani jednou. Z 2.IVF máme kluky dvojčata. Ještě jsme si nechali zamrazit dvě embryjka, ale nechala jsem je pak po dvou letech zničit, bylo mi jich líto, ale tři dětičky nám stačí. :)

ElisC
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 58 inzerátů 05.01.17 09:07

@tp2015 u nás první ivf nevyšlo, pak mi zjistili imunologický problém. 2. ivf se povedlo. Máme syna. V listopadu jsem podstoupila ket a jsem v 9tt.

tp2015
Kecalka 136 příspěvků 05.01.17 10:28

@ginac takže tobě ket nevyšel joo. Mám z toho prave velký strach jelikož jsme prirozene pocali a bohužel dva potraty letos. Tak se bojím ze ket nevyjde. Tři děti jsou krásný. Taky máme dvojčata kluky z první ivf. Přála bych si holku je u nás v rodine sami kluk.

tp2015
Kecalka 136 příspěvků 05.01.17 10:30

@ElisC ahoj tak to moc gratuluji to je krásný dáreček. Já před Vánoci potratila otěhotněla jsem prirozene ale bohužel již po druhé konec v 5tt zhruba. Doktor teď říká ať jdeme raději do ket. Mužu se zeptat zda jsi před ket brala nějaké vitaminy a nějaké info prosím.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 10:34

@tp2015 vyšlo první IVF…syn
pak 7krát KET…první se chytlo jen na 6 týdnů a konec…a pak už nevyšel ani jeden
Pak IVM…embrya se přestala vyvíjet před transferem…

ElisC
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 58 inzerátů 05.01.17 11:00

@tp2015 A dělali Ti nějaké testy, kvůli těm potratům?
Já jsem 6 týdnů před ketem musela brát kortikoidy, právě kvůli zvýšeným protilátkám. Zároveň s tím píchám clexane.
Pak mi doktor nasadil estrofem, pro růst sliznice, samozřejmě utrogestan a kys. listová.
Vše beru ještě teď, až do 12tt. Léků je to spoustu, ale když to pomůže…

tp2015
Kecalka 136 příspěvků 05.01.17 11:01
@Anonymní píše:
@tp2015 vyšlo první IVF…syn
pak 7krát KET…první se chytlo jen na 6 týdnů a konec…a pak už nevyšel ani jeden
Pak IVM…embrya se přestala vyvíjet před transferem…

A řekli vám kde mohl byt problém ze se ani jednou ket nepodařil? mam hrozny strach 2016 jsem dvakrát potratila prirozene jsme pocali a konec vždy. Snad by mi ten ket vyšel.

tp2015
Kecalka 136 příspěvků 05.01.17 11:03

@ElisC pouze mi vzal krev na genetiku ale mojemu vyšel blby spermiogram morfologie takže říkají ze asi proto ty potraty. Tak nevím. A jak se citis po to ketu?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 11:21

@tp2015 ne neřekli…krásná embrya, vše jak má být…a nevyšlo
Tak jsem pak šli ještě do IVM…to odeberou nezralá vajíčka, protože jsem jich poprvé měla mnoho…a dozrají na misce…oplodili a dopadlo to, jak dopadlo…
Já chtěla dát šanci čersvému embryu, ne mraženému…
No a tím jsme skončili…dál nepokračujeme¨
spíš bych nejdřív pořešila, proč ty potraty…
 PPP

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Řepkova čtvrtá kniha: Z honoráře se vám protočí panenky, není to ale málo?

Klesla cena Tomáše Řepky na trhu? Vypadá to tak. Podle informací Expresu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >