Dvě ovulace během týdne?

Anonymní
18.11.20 11:31

dvě ovulace během týdne

Ahoj holky, mám 6 týdnů po samovolném potratu ve 3 měsíci. Čekala jsem že jako první přijde MS, ale minulou sobotu jsem měla ovulaci, tak si říkám, skvěle, využijeme toho. Cítím jí a mám jí potvzenou i testem. Nicméně dnes se probudím a cítím opět, že mě bolí vaječník, tak si říkám, co to je za blbost a udělám test a opět pozitivní. Je možné, že tělo po potratu se takto může chovat? Tak ale teď co dělat? Využít i druhou ovulaci? Nevzniknou z ní dvojčátka? Nebo je možné, že ta první ovulace byla prostě „na zkoušku“? :mrgreen: Otěhotnět nám jde hned, pokud se trefíme do ovulace.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8220
18.11.20 11:40

Dvě ovulace probíhají v řádu hodin. Max do 48.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.20 11:47

@karkarka tak to je nějaká superovulace?

• Citovat
  • Nahlásit
18.11.20 11:51

Nechci tady dělat odborníka na gyndu, to fakt nejsem, ale spíš bych to tipovala na to, že ti před týdnem měla proběhnout ovulace, nicméně folikul nepraskl a vznikla cysta, která se teď uvolnila. Proto ten pozitivní test a bolest ve vaječníku. Ale je to jen odhad, může to být cokoli. Dvě ovulace po týdnu asi spíš ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14224
18.11.20 12:02
@Anonymní píše:
@karkarka tak to je nějaká superovulace?

Superovulace? To ani neznám. Ale dvě ovulace bývají v řádech hodin ne týdnu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.20 12:07

Ovu

Ahoj, omlouvám se že píši sem. Ale myslíte si z těchto ovu testu že mohla být ovulace? Přijde mi že to sililo sililo a najednou nic. A na druhou stranu mi zase přijde že nikde ta čárka není jako ta druhá :? A teď už nemám skoro ani tu druhou.

• Citovat
  • Nahlásit
16868
18.11.20 12:45
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám 6 týdnů po samovolném potratu ve 3 měsíci. Čekala jsem že jako první přijde MS, ale minulou sobotu jsem měla ovulaci, tak si říkám, skvěle, využijeme toho. Cítím jí a mám jí potvzenou i testem. Nicméně dnes se probudím a cítím opět, že mě bolí vaječník, tak si říkám, co to je za blbost a udělám test a opět pozitivní. Je možné, že tělo po potratu se takto může chovat? Tak ale teď co dělat? Využít i druhou ovulaci? Nevzniknou z ní dvojčátka? Nebo je možné, že ta první ovulace byla prostě „na zkoušku“? :mrgreen: Otěhotnět nám jde hned, pokud se trefíme do ovulace.

Jsi si jistá, že už nemáš v těle žádné HCG?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
383
18.11.20 13:02

Muže být :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5037
18.11.20 22:04
@Anonymní píše:

HCG sis potvrdila, ze spravne kleslo po potratu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2364
18.11.20 22:16

Taky jsem mela “ovulacni bolesti” v rozmezi 5 dnu, pritom dle bazalni teploty jsem mela ovulaci den pred tou druhou bolesti. Ja teda pochybuju, ze jsem mela ovulace dve. Dite z toho vzniklo jen jedno ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.20 13:30

@rozand Jj to bylo už po trech týdnech na testu bílo…
@bobulka88 A byla jsi po revizi? Já to mám potvrzené i testama… no nicméně jsme využili případně obě ovulace tak se uvidi která byla ta správná pokud z toho něco vznikne ♥️

• Citovat
  • Nahlásit
5037
19.11.20 13:31
@Anonymní píše:
@bobulka88 A byla jsi po revizi? Já to mám potvrzené i testama… no nicméně jsme využili případně obě ovulace tak se uvidi která byla ta správná pokud z toho něco vznikne ♥️

A tehotna uz jsi nahodou byt nemohla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.20 14:07

@rozand nebylo by z čeho :)

• Citovat
  • Nahlásit
2364
19.11.20 16:00
@Anonymní píše:

Cirou nahodou byla. Necely 3 mesice po, potrat v 10. tydnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
20.11.20 14:29

Pozitivní ovulační test může být 2 dny, déle podle mě již ne (intenzita zvýrazněné čárky se snižuje).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama