Nadměrné chození na malou a bolest v podbříšku, těhotenství?

Anonymní
15.11.20 18:55

Nadměrné chození na malou a bolest v podbříšku, těhotenství?

Ahoj všechny. Beru hormonální antikoncepci, ač jsem ji nebrala přesně, ale plus mínus dvě až tři hodiny, tak se začínám bát… Před dvěma týdny jsem s přítelem měla styk bez kondomu, podotýkám že se přítel neudělal vůbec. Je možné, že jsem těhotná? Dnes mě celý den bolí v podbříšku a chodím fakt moc čůrat, tak jsem si to samozřejmě našla na netu a jsou to prý první příznaky těhotenství. :( Achjo. Je mi 18 a dítě opravdu nechci, rodičům to říct nemůžu, asi bych se nedožila rána. Prosím komentáře typu nechceš dítě chraň se, sem psát nemusíte. Když si koupím zítra test, bude už výsledek jasný?

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9167
15.11.20 18:57

Plus minus dvě tři hodinky nemuže mít na účinnost HA vliv

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53190
15.11.20 19:00

Spis sis uhnala zanet mocovych cest. Skoc si k lekari.
Ale 2-3 hodiny je proste spatne. Pul hodky sem, pulhodky tam je asi ok, ale idealne si nastav budik a zobej ve stejnou dobu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1787
15.11.20 19:17

Viděla bych to na klasický zánět močových cest.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14313
15.11.20 19:58
@Anonymní píše:
Ahoj všechny. Beru hormonální antikoncepci, ač jsem ji nebrala přesně, ale plus mínus dvě až tři hodiny, tak se začínám bát… Před dvěma týdny jsem s přítelem měla styk bez kondomu, podotýkám že se přítel neudělal vůbec. Je možné, že jsem těhotná? Dnes mě celý den bolí v podbříšku a chodím fakt moc čůrat, tak jsem si to samozřejmě našla na netu a jsou to prý první příznaky těhotenství. :( Achjo. Je mi 18 a dítě opravdu nechci, rodičům to říct nemůžu, asi bych se nedožila rána. Prosím komentáře typu nechceš dítě chraň se, sem psát nemusíte. Když si koupím zítra test, bude už výsledek jasný?

Bereš antikoncepci… :nevim: těhotná nejsi

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42750
15.11.20 20:02

Já mám čtyři děti a žádné těhotenství mi nezačalo častým běháním na malou. Zato močová infekce vždycky. Tam bych zaměřila pozornost, být na tvém místě. On to totiž není žádný příjemný zážitek, když se to pořádně rozjede.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.11.20 20:03

Dobrá, děkuji všem, hlavně tedy za uklidnění že nejsem těhotná :palec: zítra si zajdu k doktorovi ohledně toho zánětu.

  • Citovat
  • Upravit
4248
15.11.20 20:42
@Betty MacDonald me teda druhy tehotenstvi opravdu zaclo castym chozenim na malou. Snazili jsme se pres 2 roky, uz jsem ani nedoufala a myslela si ze mam zanet mocaku a misto toho to bylo tehotenstvi.
@Anonymní píše:
Dobrá, děkuji všem, hlavně tedy za uklidnění že nejsem těhotná :palec: zítra si zajdu k doktorovi ohledně toho zánětu.

Ale u tebe si myslim ze kdyz betes HA tak to tehotenstvi fakt nebude.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10073
15.11.20 22:27

Těhotná nebudeš, zánět močáku nebo psychika..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3
15.11.20 23:19

@Ivana 85 přesně tak jsem to měla i já 🙂 každou chvilkou na wc, a do toho teda i bolest v podbřišku (chvilková).
Kamarádka mě uhnala do testu, no a ejhele dvě čárky 😁 a 18.12 už nejspíš bude u na světě 😁 :andel:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53
15.11.20 23:23

Buď v klidu, určitě to bude zánět močových cest. Musela by to být hooodně špatná souhra náhod. Budiž to pro tebe ponaučení a nastavení budíku na pravidelné braní antikoncepce :lol: Test si zítra udělej, jistě bude negativní. Držím palce. Dej vědět výsledek testu. A kup si rovnou urologický čaj a brusinky :*

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42750
15.11.20 23:25
@SonaHanus píše:
Buď v klidu, určitě to bude zánět močových cest. Musela by to být hooodně špatná souhra náhod. Budiž to pro tebe ponaučení a nastavení budíku na pravidelné braní antikoncepce :lol: Test si zítra udělej, jistě bude negativní. Držím palce. Dej vědět výsledek testu. A kup si rovnou urologický čaj a brusinky :*

Ty brusinky jsou skoro zázrak, opravdu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.11.20 11:54
@SonaHanus píše:
Buď v klidu, určitě to bude zánět močových cest. Musela by to být hooodně špatná souhra náhod. Budiž to pro tebe ponaučení a nastavení budíku na pravidelné braní antikoncepce :lol: Test si zítra udělej, jistě bude negativní. Držím palce. Dej vědět výsledek testu. A kup si rovnou urologický čaj a brusinky :*

Děkuji, test negativní, hodně se mi ulevilo :palec: Ano, velké ponaučení a budík již nastaven :lol: Brusinky a urologický čaj koupený, odpoledne povalim k doktorovi :)

  • Citovat
  • Upravit
53
16.11.20 12:51
@Anonymní píše:
Děkuji, test negativní, hodně se mi ulevilo :palec: Ano, velké ponaučení a budík již nastaven :lol: Brusinky a urologický čaj koupený, odpoledne povalim k doktorovi :)

No to je krásná Zpráva :D Uvidíš, možná se ti to ještě někdy stane a nebudeš tak panikarit. Zažila jsem si to také. A několikrát 😁 Tak ať jsi brzo fit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty