Menstruace a pozitivní test???

Anonymní
15.11.20 11:32

Menstruace a pozitivní test při

Dobrý den, chtela bych se zeptat, dostala jsem normálně menstruaci, ale jentak ze zvědavosti jsem si udělala 2 dny před skončením tehotensky test, bylo mi jasný, ze nebude pozitivní, ale když jsem ho tu měla.. a koukejte, taky to vidíte? Jak je to možné? Když normálně menstruace proběhla jsem z toho zmatená :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
599
15.11.20 11:39

Byla to urcite klasicka menstruace? Nebyla „tak trochu jina“? Mohlo se jednat o krvaceni z hnizdeni vajicka…krvaceni slabsi, kratsi, jina barva nez obvykle…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1930
15.11.20 11:39

Může to být biochemické těhotenství, mimodelozni těhotenství nebo normální těhotenství.. Vyberte si…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1930
15.11.20 11:41

Záleží na krvácení..slabé špinění a krvácení může být normální zahnizdovani vajíčka při klasickém těhotenství.. Může se jednat o mimodelozni těhotenství pokud byla MS silnější nejspíš to bude biochemické těhotenství

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8106
15.11.20 11:42
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtela bych se zeptat, dostala jsem normálně menstruaci, ale jentak ze zvědavosti jsem si udělala 2 dny před skončením tehotensky test, bylo mi jasný, ze nebude pozitivní, ale když jsem ho tu měla.. a koukejte, taky to vidíte? Jak je to možné? Když normálně menstruace proběhla jsem z toho zmatená :nevim:

Ufinka má pravdu, teď jen čekat..nebo si zajdi za doktorem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1930
15.11.20 11:44

Každopádně bych si po několika dnech udělala další tt.. Buď duch zmizne… A jednalo se o biochemické nebo zesílí a pak to může být normální nebo mimodelozni.. Každopádně bych to nenechala jen tak. Já na mimodelozni málem umřela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3714
15.11.20 11:48

Souhlas s Ufinkou.
Test opakovat za 2-3 dny.
Duch zesílí nebo zmizí.
Jestli zeslábne nebo zmizí, bylo to biochemko a není potřeba to nijak řešit.
Jestli zesílí, objednat se na gyndu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14226
15.11.20 12:47

Udělej další test za 3 dny a pak se uvidí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
20.11.20 14:38

Mohlo to být cokoliv - uhnízdění vajíčka, mimoděložní těhotenství, ale i menstruace v těhotenství (i takové případy jsou). Bylo to stejné, slabší, jiné? Pokud vůbec nic nebolí, počkala bych chvíli. Pokud bych měla nějaké potíže, hned bych se objednala na gynekologii. Jen lékař to potvrdí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
148
20.11.20 15:30
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtela bych se zeptat, dostala jsem normálně menstruaci, ale jentak ze zvědavosti jsem si udělala 2 dny před skončením tehotensky test, bylo mi jasný, ze nebude pozitivní, ale když jsem ho tu měla.. a koukejte, taky to vidíte? Jak je to možné? Když normálně menstruace proběhla jsem z toho zmatená :nevim:

Jak to dopadlo?? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama