Dvě revize a nic.

Všichni kdo se snaží otěhotnět v roce 2019 jsou tu vítáni!

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martina 19
Povídálka 49 příspěvků 21.11.19 20:30
Dvě revize a nic.

Dvě revize a nic.
Ahoj holky. Zakládám tuhle skupinu, protože jsem nikde nenašla odpovědi, které potřebuji. Jsem po ZT(první těhu), následně 1.11.udelana revize. 14dni na to kontrola, kdy dr zjistil, že tam něco zůstalo, tudíž včera další revize s jiným dr a pod ultz (standardně se ultz při revizi nepoužívá, to jsou slova sester i dr). Bohužel ani tahle revize nebyla úspěšná. Dr říkal, že by mi až moc oslabil stěnu děložní a to by pro mě jakožto bezdetnou bylo příliš rizikové. Podal mi teda včera po poledni Misoprostol na vypuzeni plodu. Dnes je to 24h po užití a nic. Žádný účinek zatím necítím. Po revizi jen spinim a to pobolivani podbřišku je zanedbatelné. Holky, je tu někdo kdo užil tuto tabletu a nevyvolala vypuzeni? V pondělí jdu ráno na lačno na kontrolu a pokud se nevypudi, bude muset do mě riznout a plod vyndat chirurgicky. Podotýkám, že před první revizi byla infekce, tudíž jsem lecena i atb. Teď nic, vše ok. Děkuji všem za odpovědi ;)

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině
Přidat nové téma

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny