DVOJTÁTA-VOJTĚCH BERNATSKÝ

960
6.12.20 22:42

DVOJTÁTA-VOJTĚCH BERNATSKÝ

Název je jasný, už nevím kde zapátrat po této knize. Nechci e-knihu, kniha v pevné vazbě je všude vyprodaná, dotisk nevím jestli bude. Nemáte ji někdo, třeba Vám leží doma už přečtená, ráda ji od Vás koupįm. Nebo kdyby některá z Vás pracovala v knihkupectví, třeba by mi dala info, kde sehnat.Moc děkuji. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
379
6.12.20 23:03

Na Dobrovským je furt ješte skladem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21090
7.12.20 00:30
@toma0105 píše:
Název je jasný, už nevím kde zapátrat po této knize. Nechci e-knihu, kniha v pevné vazbě je všude vyprodaná, dotisk nevím jestli bude. Nemáte ji někdo, třeba Vám leží doma už přečtená, ráda ji od Vás koupįm. Nebo kdyby některá z Vás pracovala v knihkupectví, třeba by mi dala info, kde sehnat.Moc děkuji. :kytka:

Na Databázi knih je za 260,–Kč, kdyžtak koukni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11708
7.12.20 06:23

Mutu se přidat s dotazem? Nemáte někdo na prodej knihu Historie ošetřovatelství?
Vývojovou a obecnou psychologii? Aktuální vydání?
Děkuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
960
7.12.20 07:28
@Klopotkova píše:
Na Databázi knih je za 260,–Kč, kdyžtak koukni.

Tam je taky jenom e-kniha, všude mi to hlásí vyprodáno. Mám zabalený pro Ježíška ten druhý díl a mě blba nenapadlo, že první vydání už asi neseženu, už jsem prolezla snad všechno. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
379
7.12.20 07:49

@toma0105 na databazeknih je opravdu jedna v bazaru za 260,–. Asi nemáte založený účet.
A na tom Dobrovským jsou. Sice poslední kusy, ktere poštou neposílají, ale zavolala bych tam. Nevím, odkus jste, ale 2 mají v Mostě, 1 v Prostějově… Vám dá člověk tip a ani to neotevřete :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
960
7.12.20 08:14

@Dicentra27 Na Dobrovským už jsem byla, na vyzvednutí to mám daleko, na databázi zaregistrovaná nejsem.Jsem prostě matla :roll:,Zkusím to ještě prozkoumat a děkuji za tak skvělou navigaci, budu se snažit to dohledat :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat