Reklama

Dvoudenní viroza?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 20:21
Dvoudenni viroza?

Holky neznam to…dcera v sobotu vecer…ze ji boli v krku…celou nedeli odpocivala…vecer…ze je ji uz dobre…sla do skoly…vcera odpoledne se ji spustila ryma…a ze ji neni…celou dobu bere oscillo…dnes jsem s ni zustala doma…cely den nesmrka a opet se citi dobre…nechapu tenhle prubeh…skemra…ze chce jit zitra do skoly…

Reklama

Reakce:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1103 příspěvků 25.09.18 20:30

Taky jsme to teď měli… Jen dva dny nachlazení, škrábání v krku, rýma … Malá to nechytla snad vůbec, jen jeden den víc kýchala. Taky jsem koukala. Asi nějaký šméčkový viry. :nevim:

Safrik
Kecalka 180 příspěvků 1 inzerát 25.09.18 20:41

Neco na tom je. Manzel zniceho nic sobota nedele vyrizeny. A v pondeli uz byl fit. Ted sem to schytala ja.

medunka23
Kelišová 6849 příspěvků 25.09.18 20:51

Taky to dcera měla, v neděli dokonce horečku a v pondělí lehce rýma a kašel, dneska úplně v pohodě.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 21:02

A jde zitra do skoly?

medunka23
Kelišová 6849 příspěvků 25.09.18 22:43
@Anonymní píše:
A jde zitra do skoly?

pokud to bylo na mě, tak jsem dceru nechala po a ut doma a na dva dny už jí do školky dám.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >