Dvoudenní viroza?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 20:21
Dvoudenni viroza?

Holky neznam to…dcera v sobotu vecer…ze ji boli v krku…celou nedeli odpocivala…vecer…ze je ji uz dobre…sla do skoly…vcera odpoledne se ji spustila ryma…a ze ji neni…celou dobu bere oscillo…dnes jsem s ni zustala doma…cely den nesmrka a opet se citi dobre…nechapu tenhle prubeh…skemra…ze chce jit zitra do skoly…

Reakce:
Kamkam
Ukecaná baba ;) 1254 příspěvků 25.09.18 20:30

Taky jsme to teď měli… Jen dva dny nachlazení, škrábání v krku, rýma … Malá to nechytla snad vůbec, jen jeden den víc kýchala. Taky jsem koukala. Asi nějaký šméčkový viry. :nevim:

Safrik
Kecalka 205 příspěvků 1 inzerát 25.09.18 20:41

Neco na tom je. Manzel zniceho nic sobota nedele vyrizeny. A v pondeli uz byl fit. Ted sem to schytala ja.

medunka23
Kelišová 7126 příspěvků 25.09.18 20:51

Taky to dcera měla, v neděli dokonce horečku a v pondělí lehce rýma a kašel, dneska úplně v pohodě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 21:02

A jde zitra do skoly?

medunka23
Kelišová 7126 příspěvků 25.09.18 22:43
@Anonymní píše:
A jde zitra do skoly?

pokud to bylo na mě, tak jsem dceru nechala po a ut doma a na dva dny už jí do školky dám.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >