E-coli v pochvě a příznaky

9.3.16 16:27

E coli v pochvě a příznaky

Jaké jste měly příznaky, pokud jste nejake měly? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

213
9.3.16 16:31

Vubec zadne. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.3.16 16:34

@lenorecka Zbavila ses jí? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1050
9.3.16 16:43

No nevím, v pochvě? já měla chronicky v močáku e-coli a vraceli se i po antibiotikách, pomohl mi až lék blokurima, beru ho ale každý den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
369
9.3.16 17:15

Žádný a zabraly antibiotika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.3.16 17:23

Žádný příznaky u tohoto nejsou, jediný co ti poradím, měla jsem jí také, nemyla jsem se totiž po velké, od té doby se poctivě myji po velké, plus se utírám vlhčenými ubrouskami pro děti a už se mi nikdy e coli neobjevila.

• Nahlásit
  • Citovat
854
9.3.16 17:26

Je to bakterie z tlustého střeva, zabere jen léčba antibiotiky, ale e coli se ráda vrací, musíš mít perfektní hygienu jinak se toho nezbavíš. Mytí po velké je opravdu hodně důležité. Kdo to nedělá, tak e coli většinou se u něj najde, to mi řekl doktor. Také je důležité se po malé utírat odpředu dozadu a ne naopak a pak samozřejmě nepraktikovat anální styk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.3.16 17:35

Slyšela jsem, že je dost tezke se jí zbavit 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.3.16 17:39

@terezkakol není těžké se jí zbavit, zaberou antibiotika, ale je třeba mít, jak už jsem psala velmi dobrou hygienu, samozřejmě, když se stejně mýt po velký nebudeš, tak je jasné, že se jí nezbavíš a bude se ti vracet. Chce to mít i dobrou hygienu před stykem, v průběhu a po sexu také, tahle bakterie se totiž vyskytuje i na hrázi a odtud je to opravdu kousek, jak říkám, nastavila jsem tak dobrou hygienu, že kultivace dělaný každý rok jsou na ní negativní a doktor řekl, že už je dělat nemusíme, že je vše v pořádku a že prostě je třeba mýt se po velký, ale ženský jsou prasata, nedělají to a pak se diví, že mají e coli :D

• Nahlásit
  • Citovat
sunshinegirl
9.3.16 17:51
@Anonymní píše:
@terezkakol není těžké se jí zbavit, zaberou antibiotika, ale je třeba mít, jak už jsem psala velmi dobrou hygienu, samozřejmě, když se stejně mýt po velký nebudeš, tak je jasné, že se jí nezbavíš a bude se ti vracet. Chce to mít i dobrou hygienu před stykem, v průběhu a po sexu také, tahle bakterie se totiž vyskytuje i na hrázi a odtud je to opravdu kousek, jak říkám, nastavila jsem tak dobrou hygienu, že kultivace dělaný každý rok jsou na ní negativní a doktor řekl, že už je dělat nemusíme, že je vše v pořádku a že prostě je třeba mýt se po velký, ale ženský jsou prasata, nedělají to a pak se diví, že mají e coli :D

Prasata? No nevím, třeba se jim chce v práci…tak si nechají asi prasknout střevo, aby vydržely až domů? Když nemají možnost se v půlce směny v práci kromě velké jít také vysprchovat?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.3.16 17:55

@sunshinegirl no tak pak se není čemu divit, že mají e coli v pochvě. Když není možné sprchy tak mají použít alespon ty vlhčený ubrousky pro děti, toaleťák vás opravdu neutře.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.3.16 21:10

Já to měla před rokem, několik měsíů. Příznaky - pálení v okolí moč. svěrače a poš. vchodu, přešlo mi to i do močáku, pak i krev při močení. Po antibiotikách močák dobrý, ale pálení se vrátilo, zůstalo to (nebo se vrátilo) do pochvy. Zabraly až 3. antibiotika. Od té doby dodržuju úzkostlivou hygienu, tzn. doma po „kakání“ sprcha, v práci bidet (zaplaťpán bůh za něj), jinde nouzovka - ubrousky. Taky od té doby beru preventivně brusinky… Prosim anonym, tímhle se fakt nikde nechlubim.

• Nahlásit
  • Citovat
213
9.3.16 22:55

@terezkakol Netusim. Zjistila jsem to pred porodem pri vysetreni streptokoka. Doktorka to vubec neresila… A ja jsem fakt nikdy zadne problemy nemela.
A k te hygiene - jsem citlivka, umyvam se peclive po kazde navsteve toalety… A stejne mi ji nasli… Tak nevim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.11.16 23:47

Trápí mě již 2. měsíc e-coli v pochvě, mám šílené pálení, řezání a svědění v okolí pochvy a v okolí vulvy, což mě v noci i budí a přes den dost omezuje. Nic mi nezabírá, žádná lokální antibiotika ani krémy. Ústně jsem antibiotika ještě nedostala, doktor říkal, že to na to nezabírá. Můžete mi prosím poradit, která antibiotika Vám zabrala, nebo co Vám pomohlo, abych už měla konečně klid??? Je to dost nepříjemné a už jsem opravdu zoufalá. Vzhledem k tomu, že se myji po každé toaletě, anální styk neprovozuji a dodržuji opravdu pravidelně intimní hygienu, tak nechápu, jak jsem k tomu přišla. Každopádně už tam bakterii mám a potřebuji se jí zbavit, nebo zešílím… Moc děkuji za každou radu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6792
11.11.16 06:37

Mě napsal doktor Macmiror a zabral hned.

Příspěvek upraven 11.11.16 v 13:12

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama