Echo vyšetření plodu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
29.12.21 14:13

Echo vyšetření plodu

Ahoj děvčata,
Dneska jsem se objednávala na vyšetření srdíčka plodu a zapomněla jsem se zeptat jestli tam může partner. Tak se vás chci zeptat jestli na toto vyšetření vůbec pater může jít semnou a jestli jste ho tam některá měla
Díky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16143
29.12.21 14:21

@ČervenoBíláNicol já neměla, ale vím že tam chodili s partnerem. Je to jako ultrazvukové vyšetření. Vzhledem ke covidove situaci bych si tam raději předem zavolala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30120
29.12.21 14:23

@ČervenoBíláNicol Nikam ho netahej, prd uvidí. Tam se nebudete kochat miminkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.12.21 14:26

Díky holky. Na prvním screeningu semnou byl na druhý kvůli covidove situaci nemůže. Tak mě právě zajímalo to echo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2874
29.12.21 14:28
@ČervenoBíláNicol píše:
Díky holky. Na prvním screeningu semnou byl na druhý kvůli covidove situaci nemůže. Tak mě právě zajímalo to echo.

No pokud jdeš na Echo někam jinam, než ke svému doktorovi, tak to opravdu nebude na koukání na miminko. Budou tam zkoumat srdce, průtoky a takové věci a to docela zblízka, takže tam toho opravdu moc neuvidí.
To je lepší ten klasický screening, kde doktor kontroluje hlavu, ruce, nohy, počítá ledviny a tak :D Na echu to pro chlapa nebude nic moc zajímavé.
A taky už kvůli covidu bych si tam zavolala znova a zeptala se. Nebo se zkus podívat na jejich stránky (pokud nějaké mají) jestli tam nemají uvedeno, kdo může a nemůže přijít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.12.21 14:31

@LilyJane Jdu normálně do nemocnice právě není to u mého doktora. Pokud to není jako screening a opravdu tam ukazují jen to srdíčko tak to nemá cenu. Díky 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16143
29.12.21 14:33

@Svistice ono jde spíš o tu podporu, ja mela pokaždé hrozný strach. A byla jsem sama.
Ale vzhledem ke covidove situaci bych ho fakt neváhala tuplem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16143
29.12.21 14:35
@ČervenoBíláNicol píše:
@LilyJane Jdu normálně do nemocnice právě není to u mého doktora. Pokud to není jako screening a opravdu tam ukazují jen to srdíčko tak to nemá cenu. Díky 😊

No jasně, že jen srdce, co jiného? Já myslela, že ho chceš jako psychickou podporu a ne na cumendu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2874
29.12.21 14:36

@ČervenoBíláNicol Není to jako screening právě. Oni si najdou dítě, srdce a přiblíží si to na srdce, kontrolují průtoky srdcem. Pak taky kontrolují cévy a jejich průtoky - ty si taky vždycky přiblíží.
A vzhledem k tomu, že je to nemocnice, kde to dělají 20× denně, to budou dělat šup šup a nebude se jim chtít zdržovat s nějakým prohlížením dítěte. To vás odkážou na vaší gyndu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16143
29.12.21 14:39

@LilyJane souhlas, jen nesouhlasím s tím šup šup, trvalo to docela dlouho a fakt di dali záležet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29762
29.12.21 14:45

Já bych ho nebrala, co z toho bude mít? Mě to dělá moje Dr a nevím co by může zajímalo na tom, že budu půl hodiny sedět a poslouchat bum bum :mrgreen: utz je něco jiného, tam aspoň vidí jak mimco vypadá, hýbe se atak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.12.21 14:47

Díky holky, nemám stim žádnou zkušenost 1 těhotenství tak proto se vás tu ptám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
557
29.12.21 15:48

Nejhezci byl 1.screening, takze jestli videl 1.scren. tak to staci..na druhem uz je mimco vetsi a uz neni tak dobre videt, na echo bych ho nebrala,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2874
30.12.21 09:17
@g.sandova píše:
@LilyJane souhlas, jen nesouhlasím s tím šup šup, trvalo to docela dlouho a fakt di dali záležet.

Tak samozřejmě, že si dávají záležet. Ale chtějí se soustředit na to podstatné a ne na to, aby tam rodičům ukazovali mimino a tak podobně. Prostě provést kvalitní sono a šup pryč a další jde na řadu :)
Blbě jsem se vyjádřila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16143
30.12.21 09:33

@LilyJane jojo, chápu, ale musím říct, že tam rodiče chodili ve dvojicích, ten otec jako psychická podpora. Já šla teda na echo dvakrát, se dvěma dětmi. A právě kvůli předchozí diagnóze dítěte, takže obavy veliké. W sama, teda, no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat