E.coli ve druhém trimestru

291
24.1.20 10:33

e.coli ve druhém trimestru

Ahoj,

tuhle situaci jsem řešila před těhotenstvím, během prvních týdnů a ted znovu. Končím první trimestr a občas se mi během něj objevilo pálení dole, nespojené s močení, ale prostě pálení..stejné jako když mi zjistili e.coli v pochvě. Boraxové globule mě vždy docela zachránili. Sex nemáme.
Mám k tomu hlavně bolesti za stydkou kostí. Před 14 dny mi na gyndě řekla, že mi dát nic nemůže a neudělala ani stěry, že si mám koupit boraxové globule. Zkontrolovala mimčo a bylo.
Jenže boraxové g. už nepomáhají a já se ted bojím o miminko, protože vím, že to může napáchat škody…Měly jste některá zkušenost s touhle breberkou a podobnými potížemi a léčili vás něčím? Co jste dělaly?
Dneska už má moje gyndařka zavřeno a zase na pohotovost nevím, jestli to je…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1811
24.1.20 10:56

Nevim, jak. poradit teď v těhotenství, ale řeknu ti, co bys mohla brát mimo těhotenství. Mela jsem zánět 4* během půl roku před těhotenstvím. Pak mi doktorka napsala prášky, něco jako očkování proti ecoli. Brala jsem je 3 měsíce a od té doby mám klid a hned měsíc nato, co jsem je dobrala jsem konečně otěhotněla. A mám klid i teď v těhotenství už 8m. ;) Jen teď z hlavy nevím, jak se ty prášky jmenovaly :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
24.1.20 11:04

@Jeanine33
Ahojky, cca 3 týdny zpět jsem také řešila problém v pochvě. Nevím, zda to byla přímo e.coli nebo mykóza, ale na radu gynekologa jsem si koupila gyno-pevaryl (je volně prodejný), prodává se v kombipacku čípky + mastička na 3 dny, mastičku používám ještě raději týden po dobrání čípků pro jistotu a musím říct, že je to pryč. Po delsí době trápení, jsem se toho naštěstí zbavila. Jsem také ve 2. trimestru, tak to zkus, snad ti to pomůže. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
24.1.20 11:17

Gyno pevaryl znám. Ten je na mykozu, s tou mám zkusenosti z let minulých a na e.coli to nezabírá. Mám jen ted prostě velké nervy…Dneska jsem navíc dole uplně mokrá, po každém čurání mám pocit, že ještě čurám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
785
24.1.20 11:24

Na ecoli musíš mít antibiotické čípky, boraxelové globule jsou úplně na prd, ty ti nic nevyléčí. Já měla teď ve třetím trimestru ecoli a dali mi na to Macmiror, dělali mi teď znova stěry a když tak napíšou něco jiného, protože mi přijde ze ten Macmiror nepomohl. Pokud ti ta ecoli dělá potíže, tak by se měla léčit. Než ti doktorka napíše nějaký globule můžeš používat probiotické čípky, Fermalac je dobrej.Ale co píšeš tak to momentálně nemáš prokázáný stěrama, zajdi na gyndu ať ti udělaj kultivaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
24.1.20 11:26
@Jeanine33 píše:
Gyno pevaryl znám. Ten je na mykozu, s tou mám zkusenosti z let minulých a na e.coli to nezabírá. Mám jen ted prostě velké nervy…Dneska jsem navíc dole uplně mokrá, po každém čurání mám pocit, že ještě čurám…

S tím bych si raději došla teda na tu pohotovost, není to sranda a kor když jsi těhotná, bála bych se o mimi. Nejdeš tam jen tak z rozmaru přeci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
24.1.20 11:33

Na gyndě nejsou a jsem ve 12. týdnu, tedy ještě první trimestr. Na naši pohotovosti mají kecy snad na vše. Ale snad když řeknu, že mě bolí podbřišek, pálí mě to a jsem těhotná, že mě vyšetří…Jen aby to nebrali jako zánět močáku, jako vždycky všude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
24.1.20 11:41
@Jeanine33 píše:
Na gyndě nejsou a jsem ve 12. týdnu, tedy ještě první trimestr. Na naši pohotovosti mají kecy snad na vše. Ale snad když řeknu, že mě bolí podbřišek, pálí mě to a jsem těhotná, že mě vyšetří…Jen aby to nebrali jako zánět močáku, jako vždycky všude…

Na pohotovosti tě vzít musí, do podrobna jim to vysvětli a sned ti pomohou. Držím palečky :kytka: jeď večer do nemocnice na gynekologickou ambulanci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
24.1.20 11:55

Konečně jsem se dovolala doktorce na gynde, která ma dneska nějaký zakrokovy den… naslepo mi napsala macmirror (teda teď stále cekam na e-recept, který mi mela poslat) a na kontrolu nemusim, prý až 3.2. jak jsme domluvené. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat