17 tt a bolesti v podbřišku

23.1.20 22:56

17 tt a bolesti v podbřišku

Ahoj holky, chtěla bych se podělit o své potíže a snad se najde někdo, kdo si tím také prošel a vše dopadlo dobře, takže třeba jen plaším :nevim:
Jsem po druhé těhotná a miminko si velmi přejeme, vše probíhalo dobře, i když od začátku vím o myomu, který v prvním trimestru narostl na 7×5 cm, ale doktor mě uklidnil, že naštěstí ničemu nevadí. Měla jsem akorát pocit jakoby kamene v podbřišku nebo takové napínání párkrát za den, takže jsem na to začala brát magnézium. No ale jde o to, že již druhý den v kuse mě podbřišek nejen že bolí jako ten zmíněný tah dělohy, je ale silnější a i mě chytne křeč jako při menstruačních bolestech a úplně cítím jak mam břicho a dělohu napnutou. Toto se odehrává v kuse den / noc v krátkých vlnach vždy klid a zas křeč a bolest. Dnes jsem šla na gyndu vše je v pořádku, ten původní myom už neroste, ale je tam nový menší, oba prý nejsou důvod k obávám, ale na druhou stranu jsou důvodem tohoto a bohužel mě bolesti budou provázet celé těhotenství, je to dost nepříjemné, kdybych nebyla těhotná už si beru něco od bolesti. Nepomáhá ležení, sezeni ani chození, jsem z toho už na nervy :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
23.1.20 23:20

Měla jsem myom asi 4cm, před otěhotněním, byl na přední štěně a nezasahoval do dělohy, podle doktora ok. Po porodu jsem se ptala, jestli to budeme řešit a ono nebylo co, během těhotenství zmizel. A stává se to prý poměrně často.
Těžko říct, jestli tvoje bolesti pochází od myomu, zeptala bych se doktora, takové bolesti, jak popisuješ jsem měla taky, ale mnohem menší, prostě se mi roztahovala děloha

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat