Edukativní hračky pro školáky

24610
31.12.19 10:35

Edukativní hračky pro školáky

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s takovými těmi edukativními/experimentálními sadami pro děti (Treffl, Albi, Clementoni) ve stylu „malý chemik“? Kluk dostal paleontologickou s dinosaurem a se sopkou a je nadšený. Které ještě stojí za to?
Co ty holčičí (výroba mýdel, slizu, prfémů)?

A nemá doma někdo elektronickou stavebnici Boffin?

Příspěvek upraven 31.12.19 v 10:57

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8155
31.12.19 10:41

My jsme zahradnicili. Moje zahrádka se to asi jmenuje.
Nemá dítko ve škole nějaký podobný kroužek? Dcera chodí na veselou vědu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24610
31.12.19 10:56

@bublinek Kroužek nemají. Nějaké pokusy dělali už v rámci školky, ale to ho tolik nebralo.

Ta Moje zahrádka, je tam něco extra, nebo stejnou služb udělá, když koupím na jaře semínka rajčat či bylinek a zasadíme do kelímků od jogurtu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4785
31.12.19 12:07

@Svistice malýho chemika jsem mu „vyrobila“ z vlastních zdrojů a koupila k tomu knížku pokusů. Voltíka II. dostal k narozkám a baví to oba. Teď k Vánocům dostali Svítící krystaly a Výrobu mýdel a šum. koulí. Krystaly uvidíme, ale mýdla za to opravdu nestojí, je tam 70g mýdlové hmoty na rozpuštění, plus vonné olejíčky a popř. barviva musíš mít vlastní, takže je to snad na ty 4 pidi mýdlíčka na které je tam formička, a na šumivé koule je tam jen jen 50g kyseliny citronové a musíš si přidat vlastní sodu a olivový olej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8155
31.12.19 12:47

Šumivé koule i sliz najdeš na netu návod.
Já jsem Zahradník na baterky. Mi pomohlo i toto. Byl to dárek. Takže jsem nad tím neuvažovala. @Svistice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17752
31.12.19 13:59

My mame ten Boffin. Je vyborna, kluk si s ni teda hral tak rok, ale on ji dostal uz ve veku, kdy si obecne prestaval hrat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat