EEG vysetreni-dotaz k prubehu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
64
12.5.22 14:42

EEG vysetreni-dotaz k prubehu

Holky, prosim vas je normalni, ze behem hlubokeho dychani pri EEG mi zacalo mravencit na tele?? Dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
145
12.5.22 14:46

Ahoj možná si mohla mít hyperventilaci, ta se objevuje při dýchání když dychas třeba zrychleně je to že se ti v plicích nahromadí hodně kyslíku, není to nic nebezpečného :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
12.5.22 14:54

@HedusH12 ufff ja nechapu proste dnesni system.. udelali mi rtg, nikdo se nevyjadril, pry az potom.. udelali mi EEG a ze za 3 tydny mam dojit pro vysledky.. rikam a to si nemuzu zavolat jestli je to v poradku? Ze ne… nemuzete :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.22 15:00

Ano, to mi povídej… Já byla taky na neurologii kvůli brnění, takže mi udělala EEG taky jsem čekala na výsledky jak trubka několik dní ještě se sennou bavili jak s trubkou co po nich jako vůbec chci, pak na sennou vysekl že budu mít rs a týden jsem čekala na výsledky… Total hotová v hrozny nejistotě a přitom už výsledky měly cca 3 dny po MRI… Ale nemohly mi to říct po telefonu… Hrozny…takže vím jak se cítíš

• Citovat
  • Nahlásit
64
12.5.22 15:16

Ja tam nebyla kvuli brneni, ale kvuli divnym tlkum do hlavy a mravencit mi zacalo az pri tom dychani. A jak jsi dopadla? Mas vse v poradku??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
12.5.22 15:30

Ale tak snad jo MRI teda ukázala ložiska ale nejsou specifické k tomu aby to byla RS, prý to jsou ložiska ze starého data… Tak jsem klidnější

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
12.5.22 15:30

A ty jsi taky v pořádku? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.22 15:48

Kdyby na vyšetření našli něco závažného, tak budou určitě volat. Také se mi kdysi stalo, že po hlubokém dýchání se mi motala hlava, řekla jsem to až na konci a na to mi odpověděla, že jsem si měla říct o pauzu. Nijak jsem to neřešila.

Záškuby mám také (tedy myoklonické), mám prostě pár faktorů, co mi je vyvolává - přetažení, léky, migréna.
Chodím na akupunkturu k lékaři neurologie a jak trefí ten „správný“ bod, tak pěkně vibruji na stole :-). Bereme to jako fakt, problémy mám skoro deset let.

P. s. o ALS jsem nikdy neuvažovala, RS vylučovali z jiných důvodů několik let před záškuby, ale taktéž jsem se této možnosti nepoddávala.

• Citovat
  • Nahlásit
64
12.5.22 17:12

@HedusH12 no prave nevim.. pristi patek jdu na CT a pak az mi reknou za 3 tydny vysledky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
12.5.22 17:33

@Denisah7 mě třeba vadilo to blikání ty lampičky 🤣 🤣 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
12.5.22 19:39

@HedusH12 jooo to byl hnus :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
18.5.22 08:41

Hv a mravenčení

Ano je to možné, protože při hlubokém dýchání v mozku a těle dochází k metabolickým změnám, k alkalóze a ta se může tak projevit. Po zakončení Hv rychle ustupuje mravenčení. Hyperventilace trvá 3 min. hlubokého dýchání. Při prodloužení Hv je mravenčení častější a v EEG si s tím dovedou poradit, jestliže o tom řeknete. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat