Eko plenky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sunnny
Kelišová 5428 příspěvků 03.01.10 15:31
Eko plenky

Ahoj,kolik stojí plenky Alana bio z DM?Jsou opravdu bio,jak se o nich tvrdí vyhovují Vám?Nebo používáte jiné Ekologické pleny?Jaké?Kde je kupujete?Kolik stojí?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 03.01.10 16:04

Jednou jsem to počítala, alana vyšla myslím na 4,5,– za plenku, cca.

Ještě jsou myslím moltex, ty jsem viděla jen v internetových obchůdcích s látkovkama.

žížala
Kelišová 6922 příspěvků 03.01.10 16:06

Ahoj,
stojí 229Kč, já občas používám maxi 7-18kg, je jich 44ks, nově mají pružné lepící pásky. Oproti Moltexkám jsou bílé, ale jsou bělené kyslíkem, ne chlorem, v jádru je odbouratelný kukuřičný škrob, nejsou umělé, obal je kompostovatelný, plenky ne, ale jsou 100% biologicky odbouratelné.
Matíkovi vyhovují, používám je ale jen nárazově, když někam jedeme na dýl nebo mi nestihnou uschnout látkovky.

Alík
Echt Kelišová 7866 příspěvků 03.01.10 16:08

my máme ty z DM velikost 3 a nemůžu si stěžovat. :palec:

Novire
Neúnavná pisatelka 19934 příspěvků 03.01.10 16:27

Malá má obvykle látkovky, ale na noc dávám Alany… Nebo když jedem někam, kde se špatně přebaluje. Nemůžu si na ně vůbec stěžovat, má je i Tobík na noc :palec:

Efina
Kelišová 6429 příspěvků 03.01.10 16:43

Taky „alaníme“ a jsme zatím moooc spokojeni.
Pružné pásky jako novinku jsem uvítala.. už jsem si říkala, že je škoda, že je nemají.. a hned příští nákup už byly s ním 8-)
Přemýšlím, co si ještě přáť :think: :mrgreen:

Sunnny
Kelišová 5428 příspěvků 03.01.10 21:57

Díky všem,určitě je oboje zkusím.Hlavně ty z DM jsou pro mě dostupnější.Spíš mě zajímaj ty jednorázové.

LucaLuca
Závislačka 4470 příspěvků 03.01.10 22:19

Měla jsem i moltex, ale jsou fakt drahé (11?). Měla jsem druhou jakost za 5-7 Kč, ale ta už není k mání. Jsou kompostovatelné.
S plenama alana jsme moc spokojení. Píšou, že kompostovatekné nejsou, ale někde na diskusích jsem četla, že se rozloží.

Mysicka31
Echt Kelišová 9847 příspěvků 26.06.12 15:45

Ahoj holky, měla bych dotaz, dělají se „eko pleny“ i pro novorozence? Doma budu používat látkovky stejně jako u první dcerky, ale potřebuji něco jen do porodnice, čili i jen pár kousků, balení se 100 plenkama určitě ne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Dneska jsem v DM zjistila, že Alany už se nevyrábí :-( mají místo toho nějaký ekologický od Baby Love, ale nejmenší měli 4-9kg a prý se menší nedělají :nevim:
Máte nějaký tip a na kolik plenky vyjdou? Našla jsem něco v Bráně k dětem, myslím že od Kikka, ale při ceně 10kč/ks mi to přijde celkem drahý tedy :think:
Díky moc za rady :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Any11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.06.12 15:56

Jeste jsou Moltexky http://www.mamaja.cz/…-mini-3-6-kg ale drahe jsou taky… :nevim: (Ted koukam, ze se o nich v diskuzi pise.

74paja
Závislačka 4478 příspěvků 26.06.12 15:57

Pokud nebudes mit extra prtave mimi, tak by ta velikost 4-9 kg nemusela vadit. Proste bude mit tu plenku mimco do pulky telicka no a co :lol:
Mas uz nejaky odhad od doktora, jak velke mimco bys mohla ocekavat?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65559 příspěvků 26.06.12 15:59

@Mysicka31 Alany se jen přejmenovali na Babylove natural, ale jinak jsou totožné, já je kupuju. Jo a normálně jsem měla v porodnici ty 4-9kg a šlo to, a to měl malý nějaká 3 kila.

Mysicka31
Echt Kelišová 9847 příspěvků 26.06.12 17:24

Odhad velikosti miminka mám jen ze 31tt a to 1602g :nevim: jak bude tedy ve finále velké asi nikdo neodhadne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
U malé byl poslední odhad porodní váhy, asi týden před porodem, 3200g a měla rovných 2700 a 47cm :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Myslím že při této velikosti by miminko plenky vel.4-9kg mělo spíš jako spacák :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Vím že jsou i menší miminka, ale když byl malý týden a přišli jsme dom z porodky a dostala poprvé látkovku, tak čč 60×60 poskládaný na novo sklad měla až do podpaží :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tak to vypadá, že to asi risknu a pokud budu mít v porodce dítko u sebe, tak si vydupu že chci používat látkovky :think: malá se „slunila“ v inkubátoru pod lampou kvůli žloutence, takže tam to bylo taky zase něco jiného :nevim: ale už taky víc jak 2 roky zpět a všechno bylo v porodce jinak, kdo ví jak to tam bude teď :nevim: a moc aktuální info tedy sestřičky nepodávají :think:

pomeranca
Extra třída :D 10705 příspěvků 26.06.12 17:51

Já si do porodnice koupila beaming baby. Drahé byly, ale měla jsem jen pár kousků, tak to nevadilo. Ty Babylove bio jsem nechtěla právě proto, že by byly moc velké…

Mysicka31
Echt Kelišová 9847 příspěvků 26.06.12 18:02

@pomeranca
A tys sehnala kde? Neslyšela jsem o nich, ani na netu mi to nis takového nenašlo… tedy negooglila jsem teď jak jsi to napsala, už jdu na to ;-)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama