tmavězelená stolice u 2 měsíců

Hanča21
2.1.10 23:08

tmavězelená stolice u 2 měsíců

DObrý den,
chtěla sem se zeptat na kakání u 2 měsíčních dětí krmených umělou výživou. Maličká mě poslední dobou kaká jednou za 2 dny a je to řídká tmavězelená stolice. Nevím co si o tom myslet. Maličká mi příbývá krásně a je moc šikovná a pohyblivá. drží si krásně hlavičku a taky se snaží už zvedat i půl těla, jakoby dělala sedy-lehy. Vypadá že jí nic nechybí. A jěště sem přemýšlela zda to nemůže být čajíky. Vypije mi za den max 150 ml čaje. prosím o pomoc. díky :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3688
2.1.10 23:15

Hančo,

Adámek byl dokrmován a později plně na Beba HA1 a doktor mě upozornil že to toto mléko dělá, stolička může být zabarvená dozelena, že je řidší si myslím že je prozatím u takhle malých miminek normální. Jaké mléko přesně dáváš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2675
2.1.10 23:16

Taky mi bylo u malýho divný, že kadí cosi, co vypadá jako uvařený špenát. Mudr zavelela donést pokakanou plínku, prohlídla, očuchala (manžel se divil, že neochutnala :mrgreen: ) a prohlásila, že je to normální. Prý různé čaje můžou obarvit stolici a taky různé množství žluči. Moje rada: pokud se ti něco nezdá, vezmi plínku a dones jí dětskému lékaři :-) .

Jo a taky jsme měli Bebu HA…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Hanča21
3.1.10 19:38

Děkuji za odpověď :-) My dáváme NUTRILON ALERGY CARE. Uvidíme zítra jdu k doktorce a mám nachystané pokakané plenky. Kdyžtak se ozvu co říkala. Hezký večer :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
17225
3.1.10 22:47

Hančo, já dávám Nutrilon 1HA, a taky má Kubča tmavě zelenou pastovitou stoličku a pouze 1× denně. Když jsem ještě kojila, tak kakal i 6×denně. JE to prý tou speciální úpravou mléka a přidáním železa do něj. Taky jsem byla vyplašená, ale vše je prý OK podle Dr.. Jediný co, že Beba ho ucpávala. Ale každé mimčo reaguje jinak.Napiš schválně, co ti řekla tvoje Dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17225
3.1.10 22:48

A ty dáváš čajíky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Hanča21
4.1.10 22:27

Děkuji všem za pomoc :-) Dnes mě teda doktorka řekla, že klidně takovou stolici mít může. Je to normální u umělé stravy a taky mě řekla, že stačí, aby maličká vypila 150 ml čaje za den :-)Přibýráme krásně a rosteme taky, takže je vše ok :-D Jinak s tím čajíkem. Ten by se měl dávat pokud se miminko nekojí. U kojených dětí miminko pije přední mléčko, které je na žíze'n a zadní na jídlo :-) Takže čajíky určitě!!! Mějte se hezky a děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
17225
4.1.10 22:33

A co bych měla dávat za čajíky? Mně nic takového Dr.neřekla. Dávám mu teda fenyklový čaj Hipp na prdíky - před každým krmením cca 20ml,tzn. 100-150ml denně. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama