Ekonomika- úleva na daních

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Simonceli
Nováček 8 příspěvků 01.01.18 20:02
Ekonomika- úleva na daních

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda bude někdo vědět následující situaci:
Moje sestra je po vážném úraze a má invalidní důchod. Má trvale následky a trpí velkými bolestmi zad, migreny atd.
Doporučila jsem ji jednu práci na zkrácený úvazek, nebo jen pouze brigádu (cca4hod denně- pracovní dny) a údajně jí paní asi na pracáku řekla, ze by si své dvě děti musela napsat na sebe, co se týče daních. Momentálně je maji napsané naše rodiče. Žijeme ve společné domácnosti.
Předem děkuji za každou radu. :kytka:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 61842 příspěvků 3 inzeráty 01.01.18 20:04

Ano, měla by je pak mít psané na sebe, ale nevidím v tom problém.

Simonceli
Nováček 8 příspěvků 01.01.18 22:01

Naši rodiče nemají tak velké vyplaty a ta uleva na daních jim pomůže, kdežto kdyby segra vydělala minimum, tak ma to cenu vůbec prepisovat?

Příspěvek upraven 02.01.18 v 21:41

Lendeš
Závislačka 4987 příspěvků 01.01.18 23:05

@Simonceli To daňové zvýhodnění je pořád stejná částka bez ohledu na to, kdo si to uplatní.

Simonceli
Nováček 8 příspěvků 01.01.18 23:58

@Lendeš
Moc Děkuji tohle mi pomohlo :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Reklama