Ekonomika- úleva na daních

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Simonceli
Nováček 8 příspěvků 01.01.18 20:02
Ekonomika- úleva na daních

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda bude někdo vědět následující situaci:
Moje sestra je po vážném úraze a má invalidní důchod. Má trvale následky a trpí velkými bolestmi zad, migreny atd.
Doporučila jsem ji jednu práci na zkrácený úvazek, nebo jen pouze brigádu (cca4hod denně- pracovní dny) a údajně jí paní asi na pracáku řekla, ze by si své dvě děti musela napsat na sebe, co se týče daních. Momentálně je maji napsané naše rodiče. Žijeme ve společné domácnosti.
Předem děkuji za každou radu. :kytka:

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62961 příspěvků 3 inzeráty 01.01.18 20:04

Ano, měla by je pak mít psané na sebe, ale nevidím v tom problém.

Simonceli
Nováček 8 příspěvků 01.01.18 22:01

Naši rodiče nemají tak velké vyplaty a ta uleva na daních jim pomůže, kdežto kdyby segra vydělala minimum, tak ma to cenu vůbec prepisovat?

Příspěvek upraven 02.01.18 v 21:41

Lendeš
Kelišová 5301 příspěvků 01.01.18 23:05

@Simonceli To daňové zvýhodnění je pořád stejná částka bez ohledu na to, kdo si to uplatní.

Simonceli
Nováček 8 příspěvků 01.01.18 23:58

@Lendeš
Moc Děkuji tohle mi pomohlo :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >