Reklama

Už nevím jak dál a co dělat..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

meykeena
Povídálka 19 příspěvků 06.12.17 15:08
Už nevím jak dál a co dělat..

Ahoj holky.
Potřebuju se asi vypsat a doufat v zázrak.
Jak zacit. S přítelem jsme „spolu“ 4 roky. Máme spolu 2leteho chlapečka. Od porodu jsem se asi nejvíce zaměřila na syna a přítele odstrčila na druhou kolej. Tím začaly asi všechny naše problemy. Syn mi dává dost zabrat a tak jsem veskere domácí práce trochu zanedbavala a když spinkal malý, radši jsem odpočíval a relaxovala. Ano, s přítelem jsme to stále řešili. Tušili jsme kam to nakonec povede. City se pomalu vytraceli a my se vzdalovali. I když samozřejmě byly i hezké chvile.
Když jsem zjistila, že jsem opět těhotná, rozhodnutí zda přivést dítě do našeho vztahu byl oboustranný. Potrat. Jenže, nastaly komplikace a než jsem šla opět na další zákrok (kyretaz) 4 týdny jsem krvacela. Byla jsem unavená, slaba a citově rozložena. Pár dní po kyretazi ale přítel na pivo. Prosila jsem ho, ať přijde za vcasu, aby se postaral o syna. Přišel v 7 ráno a když měl malého hlídat, usnul. Já se bála syna zvedat nebo se namahat, abych nemusela zase na operaci. Ovšem po tomto jsem sbalila kufry a synem odjela. Rozhodnuta, že vše prostě nějak zvladnu. Omyl.
Zkoušela jsem to lepit v prvním týdnu a nic. Pak jsem se nečekaně dozvěděla, že po pár dnech po našem „rozchodu“ už ma jinou. O 7 let mladší a bez zkušeností s dětmi. Není nic horšího, než dávat své milované dítě jednou týdně nějaký ženský, kterou nemůžu ani vystat. Kdyby nebylo ji, možná by si uvědomil, jak moc mu chybime.
Já k němu pořád cítím lasku. Včera jsme se spolu setkali a řekl mi, že mě miluje a že nás chce zpatky. Tu novou nemiluje a ani neví jestli s ní chce být. Štěstím jsem se s ním i vyspala. Ale pak nic, skoro ihned odjel, nenapsal.
Bohužel měl v noci syn záchvat laryngitidy a sanita nás prevezla na pohotovost. Jelikož teď pobyvame u mych rodicu, kteri jsou mimo bydliste, volala jsem příteli ať pro nás dojede. Jediná možnost byla zůstat u něj. Je to hrozne. Vidím tu její veci. Pořád pipaji sms od ní.. A ten blb mi řekne, že pořád neví co ke mě cítí a mám mu dát cas. To včera bylo jen na zkoušku, jestli se v něm projevi nějaké city…
Co mám dělat? Trápí mě to.. Uvědomila jsem si všechny své chyby, ale už je pozdě :,(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Sany80s
Kelišová 6405 příspěvků 06.12.17 15:16

Osobně bych řekla, že přítel byl nevyspělý a nepřipravený na dítě.
A nedávej vinu jí, za vše může on, co jí je do tebe, závazky měl tvůj přítel, ona vůči tobě žádnou zodpovědnost nemá.

pikola
Neúnavná pisatelka 19055 příspěvků 06.12.17 15:18

Píšeš, jako by se váš vztah rozpadl kvůli uklízení. Ale to tak vůbec není. On selhal jako partner i otec, ty mu hned zase skáčeš do postele..

meykeena
Povídálka 19 příspěvků 06.12.17 15:20

Bylo toho samozřejmě vic. Úklid jsem zvládla, ale třeba to, že neměl denně navarino. A sex taky tak 2-3 za měsíc :(

pikola
Neúnavná pisatelka 19055 příspěvků 06.12.17 15:23
@meykeena píše:
Bylo toho samozřejmě vic. Úklid jsem zvládla, ale třeba to, že neměl denně navarino. A sex taky tak 2-3 za měsíc :(

A co dělal on? Třeba kdyby taky něco dělal, byl by i sex častěji. To fakt není problém, kvůli kterému si musí najít jinou.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10046 příspěvků 06.12.17 15:33

@meykeena tak měl popadnout hrnec a uvařit. Nebo jídlo koupit a dovézt domů k večeři cestou z práce. Tohle jsou detaily. To vztah přece nepolozi.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 06.12.17 15:41

No možná je to chyba vás obou, do toho tady nikdo nevidíme, ale že by byl takový problém že jsi s miminem nestihla pořádně uklízet? To ten váš vztah asi nebyl moc pevný když se takhle zhroutil. A proto zřejmě nemá cenu to zachraňovat.. vy byste mu tu holku snad odpustila?!

ivašot.
Kelišová 6390 příspěvků 06.12.17 15:56
@sladke-mameni píše:
No možná je to chyba vás obou, do toho tady nikdo nevidíme, ale že by byl takový problém že jsi s miminem nestihla pořádně uklízet? To ten váš vztah asi nebyl moc pevný když se takhle zhroutil. A proto zřejmě nemá cenu to zachraňovat.. vy byste mu tu holku snad odpustila?!

Málokdy to bývá chyba jen jednoho. A narození dítětě je pro vztah zápřah, zejména to odsunutí chlapa na druhou kolej, bývá cesta do záhuby.
Spíš mě hodně zařáží, jak rychle si chlap našel náhradu. Asi opravdu není co zachraňovat.

cecetka
Kelišová 7213 příspěvků 06.12.17 16:52

@meykeena Krizi resi tim, ze si hned najde nahradu? To jako fakt? V takovem chlapovi vidis oporu? Spatne sis vybrala a jeho rodice ho spatne vychovali :?

Josef_t
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 06.12.17 17:01

Zvláštní, pokud se zamiluje žena najde zde více pochopení…

Rada žádná, jen spolu mluvit a pokud to nejde třeba s psychologem.
Třeba zjistíte, že to nejde a rozejdete se v dobrém, třeba k sobě najdete cestu.

Verun83
Echt Kelišová 8675 příspěvků 33 inzerátů 07.12.17 06:01
@meykeena píše:
Bylo toho samozřejmě vic. Úklid jsem zvládla, ale třeba to, že neměl denně navarino. A sex taky tak 2-3 za měsíc :(

Tohle nejsou duvody k rozpadu vztahu. To by ten nas sel davno do kytek.

Josef_t
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 08.12.17 06:28
@Verun83 píše:
Tohle nejsou duvody k rozpadu vztahu. To by ten nas sel davno do kytek.

To ne, důvodem rozpadu vztahu je ztráta respektu, důvěry a podobných věcí.
Jestli je správně utřený prach drtivá většina chlapů ani nepozná,
co pozná každý, že je doma za „debila“…

Černá vdova
Echt Kelišová 8898 příspěvků 08.12.17 10:50
@meykeena píše:
Ahoj holky.
Potřebuju se asi vypsat a doufat v zázrak.
Jak zacit. S přítelem jsme „spolu“ 4 roky. Máme spolu 2leteho chlapečka. Od porodu jsem se asi nejvíce zaměřila na syna a přítele odstrčila na druhou kolej. Tím začaly asi všechny naše problemy. Syn mi dává dost zabrat a tak jsem veskere domácí práce trochu zanedbavala a když spinkal malý, radši jsem odpočíval a relaxovala. Ano, s přítelem jsme to stále řešili. Tušili jsme kam to nakonec povede. City se pomalu vytraceli a my se vzdalovali. I když samozřejmě byly i hezké chvile.
Když jsem zjistila, že jsem opět těhotná, rozhodnutí zda přivést dítě do našeho vztahu byl oboustranný. Potrat. Jenže, nastaly komplikace a než jsem šla opět na další zákrok (kyretaz) 4 týdny jsem krvacela. Byla jsem unavená, slaba a citově rozložena. Pár dní po kyretazi ale přítel na pivo. Prosila jsem ho, ať přijde za vcasu, aby se postaral o syna. Přišel v 7 ráno a když měl malého hlídat, usnul. Já se bála syna zvedat nebo se namahat, abych nemusela zase na operaci. Ovšem po tomto jsem sbalila kufry a synem odjela. Rozhodnuta, že vše prostě nějak zvladnu. Omyl.
Zkoušela jsem to lepit v prvním týdnu a nic. Pak jsem se nečekaně dozvěděla, že po pár dnech po našem „rozchodu“ už ma jinou. O 7 let mladší a bez zkušeností s dětmi. Není nic horšího, než dávat své milované dítě jednou týdně nějaký ženský, kterou nemůžu ani vystat. Kdyby nebylo ji, možná by si uvědomil, jak moc mu chybime.
Já k němu pořád cítím lasku. Včera jsme se spolu setkali a řekl mi, že mě miluje a že nás chce zpatky. Tu novou nemiluje a ani neví jestli s ní chce být. Štěstím jsem se s ním i vyspala. Ale pak nic, skoro ihned odjel, nenapsal.
Bohužel měl v noci syn záchvat laryngitidy a sanita nás prevezla na pohotovost. Jelikož teď pobyvame u mych rodicu, kteri jsou mimo bydliste, volala jsem příteli ať pro nás dojede. Jediná možnost byla zůstat u něj. Je to hrozne. Vidím tu její veci. Pořád pipaji sms od ní.. A ten blb mi řekne, že pořád neví co ke mě cítí a mám mu dát cas. To včera bylo jen na zkoušku, jestli se v něm projevi nějaké city…
Co mám dělat? Trápí mě to.. Uvědomila jsem si všechny své chyby, ale už je pozdě :,(

Postav se na vlastní nohy a s bývalým už nespi.

Berushka1
Kecalka 156 příspěvků 08.12.17 11:28

Tak samozřejmě každý jsme originál, a tudíž na to máme každý různý názor… tedy i ty… já ani nechápu proč máš sex s někým takovým, pokud ho miluješ z čisté lásky necháš ho ať si žije s tou svou jak chce a rozhodně mu nebudeš dávat nějaký důvod, jak by se měl chovat… můj názor je takový, že to není chlap pro dlouhodobý vztah, a ještě jedna věc to že ti říká že ji nemiluje neznamená že to tak je… jednu věc říkáme, druhou děláme a třetí si myslíme…spíš bych zapracovala na to zapomenout :kytka: a chyby máme každý, teprve až když se z nich poučíš a přestaneš se dívat do minulosti… budeš zpět na cestě kupředu :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.17 00:03
Nemá rád mého syna

Nevím co mám dělat, 7 let žijí s přítelem, mám 15 leteho syna z prvního manželství a s přítelem syna 5 let, poslední dobou se pořád starsi syn a přítel hádají, nesnáší se, jsem jako mezi mlynskymi kameny a je to k zesílení. :,(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >