Ekzem - Chlorella, ječmen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ladybirdone
Stálice 55 příspěvků 03.11.14 08:11
Ekzem chlorella, jecmen

Ahoj, od malicka trpim na ekzemy, momentalne rok a pul po porodu mam cca dvakrat do mesice ataku, kdy se vse zhorsi. Trapi me hlavne prsty, ruce a okoli ust. Rada bych zkusila jecmen nebo chlorellu - jake jsou vase zkusenosti? Co je lepsi, nebo oboje zaroven? Dekuji moc za Vase zkusenosti.

Reakce:
bebu
Kecalka 424 příspěvků 03.11.14 08:44

Tak tohle mi nedá nenapsat. Mám atopický ekzém od narození, pouze na prstech rukou, sem tam se to v zimě rozlezlo i na předloktí. Přes léto jsem jen promašťovala, přes zimu jsem vypotřebovala jednu tubičku Locoidu, takže asi nic hroznýho, ale otravný a ošklivý dost…No a v létě 2013 mi kámoška poradila ječmen a říkala, vydrž, trvá to dýl, ale pomůže. A fakt BOMBA. Začala jsem v srpnu a všechna místa, kde se normálně dělá my zčervenala, ale nesvědila, nepupínkovala, jen zčervenala a po nějakých 2-3 měsících se to postupně vytrácelo a já si najednou v zimě všimla, že mám ruce čistý!!

ladybirdone
Stálice 55 příspěvků 03.11.14 08:54
@bebu píše:
Tak tohle mi nedá nenapsat. Mám atopický ekzém od narození, pouze na prstech rukou, sem tam se to v zimě rozlezlo i na předloktí. Přes léto jsem jen promašťovala, přes zimu jsem vypotřebovala jednu tubičku Locoidu, takže asi nic hroznýho, ale otravný a ošklivý dost…No a v létě 2013 mi kámoška poradila ječmen a říkala, vydrž, trvá to dýl, ale pomůže. A fakt BOMBA. Začala jsem v srpnu a všechna místa, kde se normálně dělá my zčervenala, ale nesvědila, nepupínkovala, jen zčervenala a po nějakých 2-3 měsících se to postupně vytrácelo a já si najednou v zimě všimla, že mám ruce čistý!!

Diky moc za zkusenost. A brala jsi dle doporuceneho davkovani tablety nebo prasek?

bebu
Kecalka 424 příspěvků 03.11.14 09:47

Rozpouštím si každé ráno nalačno lžičku prášku v tom jejich shakeru. Na tu chuť si člověk zvykne - zezačátku mi to nechutnalo, tak jsem to pila v džusu, ale teď normálně do vody, kopnu to do sebe a pokračuju v ranních činnostech :D

Pralda1
Nováček 10 příspěvků 03.11.14 11:14

I já mám jeden konkrétní případ, kdy Mladý ječmen zabral. Už po měsíci přestal exém svědět a po tříměsíčním pití při dávkování 2 lžičky denně je mladá paní bez exému. Užívá značku Green Ways. Ještě k otázce zda, jíst zelené potraviny dohromady. Odpověď je ano, jejich účinky se nesčítají, ale násobí!

bebu
Kecalka 424 příspěvků 04.11.14 10:41
@Pralda1 píše:
I já mám jeden konkrétní případ, kdy Mladý ječmen zabral. Už po měsíci přestal exém svědět a po tříměsíčním pití při dávkování 2 lžičky denně je mladá paní bez exému. Užívá značku Green Ways. Ještě k otázce zda, jíst zelené potraviny dohromady. Odpověď je ano, jejich účinky se nesčítají, ale násobí!

Tak děkujeme za reklamu, ale přesně takovýhle příspěvek bych já osobně moc nebrala. Raději si předáváme osobní zkušenost. Tohle napíšou do každé reklamy na cokoliv…

ladybirdone
Stálice 55 příspěvků 04.11.14 10:45
@bebu píše:
Tak děkujeme za reklamu, ale přesně takovýhle příspěvek bych já osobně moc nebrala. Raději si předáváme osobní zkušenost. Tohle napíšou do každé reklamy na cokoliv…

Jojo, vnimam to naprosto presne. A Tobe dekuji!

Miriska
Extra třída :D 14502 příspěvků 04.11.14 10:49

No tak já udělám taky reklamu, no @bebu Moje malá dcera měla ekzém, který se u ní objevil už v půl roce, diagnoza atopik :roll: Já to ořvala, že nemůže nikam, písek blbý, bazén blbý, pořád mazat a pořád s krémama doživotně. No na roce jsem se dostala k mladému ječmenu a chlorelle a s přesvědčením, že když nic, tak locoid máme taky, jsem to zkusila. Malé jsem drtila chlorellu do přesnídávek, ječmen se kupodivu naučila i pít, ač ta chut je zvláštní. Jsou jí 3 roky a je bez ekzému. Měla ložiska na zápěstích, v loketních jamkách a pod koleny. A dnes nemá nic, jen když se občas zarudne pokožka, tak namažu promašťovadlem a zase dobrý.
A taky používáme green ways.

bebu
Kecalka 424 příspěvků 04.11.14 10:59

@Miriska Přečti si mé příspěvky, já taky ječmen užívám a nedám na něj dopustit. Ale příspěvek Pralda1 opravdu působí jak reklama. Píše o jakési mladé paní a že určitě zelené potraviny kombinovat, no to ti fakt napíše každý dealer. Jinak užívám také GW :mavam:

Miriska
Extra třída :D 14502 příspěvků 04.11.14 11:39

@bebu Jojo, souhlasím :-) Taky teda to dcera užívala dohromady :-D

Pralda1
Nováček 10 příspěvků 04.11.14 11:41

Samozdřejmě Mladý ječmen a Chlorellu jím a piji také :).. jen nenám exém a proto jsem zmínila moji příbuznou, které jsem Mladý ječmen doporučila a která se díky Mladému ječmenu exému zbavila. Můj zdravotní problém byl jiný, ale ladybirdone má právě problém s exémem. Škoda, že to tak vnímáte nejsem jen nějaký dealer.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >