Reklama

elektrická odsávačka Farlin - máte zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

honey_star
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 26.03.10 21:32
elektrická odsávačka Farlin - máte zkušenost?

Objednala jsem si údajně týden používanou el. odsávačku Farlin. Teď jí zkouším a jsem docela rozčarovaná, nějak se mi nezdá, že by to odsálo víc než manuální Medela nebo Avent, které jsem měla dosud. A už vůbec ne rychleji. Trápím se tu s ní už drahnou dobu a mám 60ml :cry: . Mám pocit, že ten motorek víc řve než táhne. Máte někdo podobnou zkušenost? Je to prostě taková odsávačka, nebo je spíš zničená předchozí uživatelkou?

Reklama

Reakce:

culikata
Kecalka 381 příspěvků 26.03.10 23:27

Ahoj,ja nemam moznost posoudit dle jinych odsavacek,ale ja jsem nebyla a nejsem s Farlin spokojena,mozna byla dobra,ze se mi rozjela laktace.Ale na zacatku mi blbla,nemela zadny tah,pak jsem ji musela reklamovat-spatny motorek,ale i po oprave jsem odsavala hrozne dlouho a jeste s vlastnim velkym nasazenim,ale nevim :nevim:,treba uz nemam tolik mleka,kazdopadne Farlin letela do kouta,ja jiz treti mesic odsavam rucne-3krat za den odsaju po cca 200ml,takze celkem 600ml,jedno odsati mi trva tak 15min,s el.od­savackou jsem odsala stejne za 40min,jo a jeste vsechno vymyt,nachystat-neeeeeeeeeee,takze podporila mi mleko,ale jinak jsem daleko rychlejsi rucne.Treba by mi nesedla ani jina,to fakt netusim.

Renáta G 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.10 13:46

Mám taky zkušenost s touto odsávačkou. Hned jak jsme ji koupili tak mi přišlo, že saje málo. Po čase se to ještě zhoršilo. Tak jsme ji reklamovali. Reklamace byly uznána a dostali jsme úplně novou která sála výborně. Teď ji mám necelé dva měsíce a výkon se zase ztratil. Budeme znovu reklamovat. Měla jsem půjčenou elektrickou Medelu po třech dětech a její výkon byl o něco lepší než Farlin v době když ještě fungovala.
Doporučuji Vám reklamovat výrobek, třeba se výrobce zamyslí nad kvalitou.

blankasi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.11 14:13

tak já jsem s ní odsála třeba i 250 ml mléka, mě přišla docela dobrá

marmelada78
Závislačka 3158 příspěvků 09.01.12 22:41

Mám tuto odsávačku a odsávání s ní na plný výkon opravdu šíleně bolí, na menší výkon nic neodsaju.. Je problém v odsávačce nebo dělám něco špatně.. Potřebuji odsát mléko tak 3× týdně, tak se mi nechce pořizovat novou, ale takhle to prostě opravdu nedávám.. Má někdo taky tak špatnou zkušenost s touto odsávačkou?

dvanactipes 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.12 13:23
elektronická Farlin

Ahojte, taky jsem si koupila už bazarovou elektronickou Farlin odsávačku. Prý byla použita párkrát. Jsem z ní ale úplně špatná. Odsávání na plný výkon pěkně bolí, pak mě z toho pobolívají celý den bradavky a téměř vůbec nesaje, přitom mlíka mám fakt hodně, tak přemýšlím, že koupím nějakou jinou. Píšou tam, že napodobuje přirozené sání, ale to mě teda vůbec nepřijde, protože ta bradavka je stále pod tlakem a takhle dítě přeci vůbec nesaje! Myslím, že ty manuální jsou pro prso přirozenější, máte s němi někdo zkušenost? Díky za tipy.

marmelada78
Závislačka 3158 příspěvků 28.03.12 13:19
@dvanactipes píše:
Ahojte, taky jsem si koupila už bazarovou elektronickou Farlin odsávačku. Prý byla použita párkrát. Jsem z ní ale úplně špatná. Odsávání na plný výkon pěkně bolí, pak mě z toho pobolívají celý den bradavky a téměř vůbec nesaje, přitom mlíka mám fakt hodně, tak přemýšlím, že koupím nějakou jinou. Píšou tam, že napodobuje přirozené sání, ale to mě teda vůbec nepřijde, protože ta bradavka je stále pod tlakem a takhle dítě přeci vůbec nesaje! Myslím, že ty manuální jsou pro prso přirozenější, máte s němi někdo zkušenost? Díky za tipy.

Farlin elektrická je naprosto příšerná. Koupila jsem si ještě manuální pákovou Baby ono, no dalo se, ale nakonec jsem zainvestovala do Medela Harmony a pohoda. Takže šetřit se fakt nevyplácí :roll:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >