Elektrický aroma difuzér

47103
9.2.16 12:43

Elektrický aroma difuzér

Chci si koupit elektrický difuzér na esenciální oleje, pro děti do pokoje když mají nachlazení - anebo jen tak zvlhčovat vzduch. Intuitivně si říkám, že bych si měla vybrat přístroj s velkým objemem nádržky, je to tak? Mate mě ale, že na trhu jsou přístroje s objemem 100 ml a také přístroje s objemem 1800 ml (nebo třeba 700 ml) - a cena přitom v podstatě stejná. Jak to je? Mám jít po vyšším objemu? Je to do pokojíčku dětí. Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9.2.16 13:11

Ahoj, já mám doma tento Jasmine od švýc. firmy Stadler-Form v zelené barvičce a jsem spokojená, máme oblíbenou vůni mandarinka - používám od saloosu, hlavně aby to bylo 100% jinak mě z toho bolí hlava :? dřív jsem používala klasický aroma lampičky na svíčku, ale není to na 100% bezpečné skrz prcka a tak… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5357
9.2.16 13:21

Já mám obyč Sencor, nádoba 0,7l a je tam místo na kapání éteráku, po 3 letech už trochu blbe zapínání ale jinak ok. hezky svítí v noci a sám se vypne kdy dojde voda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47103
9.2.16 13:26

@masinka9 aha, takže větší objem, 100 ml je zřejmě málo.

@Anna.boleynova ten má právě jen těch 100 ml - a já nevím, zda je to ok nebo zda je lepší mít s větší nádobou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47103
15.2.16 10:15

@masinka9 mohla bych se prosím zeptat na přesný typ, jaký máš? Tam se nějak reguluje množství té páry, co jde „ven“, toho rozprašování?

@Anna.boleynova na tebe stejný dotaz :-) zda je tam regulace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5357
15.2.16 11:00

@sovicka1 https://www.alza.cz/…-d484490.htm?… máme tenhle, regulaci nemá. ale je to vcelku v pohodě, žádná sražená pára na okně. není hlučný. za ty peníze bych výkonnější nečekala, není to pračka vzduchu ani ionizér.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.16 09:18

Tady u té jasmíny se dá nastavit interval, 10minut jede a pak 20min stojí a nebo jede pořád…intenzita vypouštěné páry se nastavit nedá…když chci intenzivnější vůni, přidám více kapek esence, když chci jemnější kápnu míň… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47103
18.2.16 22:09

Oki :-)
díky moc.
Tak už jen nějak rozseknout ten objem :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek