Elektrický gril

195
6.10.09 09:11

elektricky gril

Ahoj holky, potrebovala bych poradit s koupi elektrickeho grilu. S jakym mate zkusenosti? Je lepsi jen deska, nebo takovy ten vyklopny, co se da pouzit i jako toustovac? A co kamenne plocha? Moc diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

129
6.10.09 13:20

Ahoj, my jsme dostali TEFAL Astucio a naprostá hrůza. S kontaktním (výklopným) zkušenosti nemám. Gril používáme jen na steaky a to už máme litinovou pánev. Pokud plánuješ obdobné použití, tak bacha na termostat. To je nepřítel kuchaře č. 1 :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1446
6.10.09 14:16

Akrim,
mě naši kupovali elektrický grill v Lidlu a naprostá spokojenost.Mám ho už přes 1 rok a je skvěle a hodně často využitej.Buď se dá rozložit na dva pláty nebo se přiklápí pláty k sobě,to využíváme nejvíc.Cena: 800 Kč…myslím že to jde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Dawe
7.12.09 10:19

CATLER GR 4010

Ahojky,
já mám doma gril CATLER GR 4010:
http://www.grily-grilovani.cz/…tler-gr-4010
Je výborný na zapékání tortil. Tousty jsem ještě nezkoušel.

Pokud jsem zkoušel v něm připravovat maso, tak jsem byl spíše zklamán. Ale to spíše z toho důvodu, že jsem hovězí steaky zvyklý dělat zprutka na grilovací pánvi 1-2min na 1cm steaku z každé strany a pak na chvíli do trouby podle toho jak ho chci propečen. A asi ani nechci tento postup měnit, do té doby než budu mít plynový a nebo gril na dřevěné uhlí.

Jinak kuřecí steak v grilu v pohodě.

Ale celkově jsem s grilem spokojen ;)

D.

• Nahlásit
  • Citovat
3.1.12 18:26

Gril z lidlu

Zdravíkm Vás,
manžel koupil gril v lídlu a moc dobře se mi s ním nepracuje. Mohla byste mi poradit jak v něm pracujete? Mě přijde slabý. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bamba
2.7.14 08:45

Dobrý den. Uvažuji o koupi grilu, ale váhám jestli s deklem, nebo bez něj. Jestli je s deklem vše rychleji udělané, jesli bez deklu nebudu mít poprskané půl kuchyně. Mám vyhlídlé tento a pak podobný se skleněným víkem. Poradíte? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
2751
2.7.14 08:54

My tedy grilujeme pouze venku na plynovém velkém grilu. Takový elektrický stolní jsem měla taky. Srovnat se to nedá. Ale každopádně bych volila nějaký s pokolopem. Určitě to bude rychlejší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bamba
2.7.14 08:56

@berusa.m V čem se to srovnat nedá? V chuti?

• Nahlásit
  • Citovat
2751
2.7.14 09:30

V celkové přípravě a následné chuti steaků. Pořádný tlustý steak musíš hodit na rozpálený gril. My máme na 250°C. 3 minuty z jedné a 3 minuty z druhé strany. Maso se rychle zatáhne a je plné šťávy.
Na tom stolním elektrickém nám to takhle nešlo. Přišlo mi, že se nedokázal nažhavit tak jako ten zahradní. Navíc bez příklopu to teplo prostě utíká.

Možná na nějaké grilované kuřecí, nebo zeleninu, by to mohlo stačit.
Já jsem, co se týká grilování, trochu rozmlsaná. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bamba
2.7.14 09:57

Ten můj vyhlídnutý je tuším na 220',ale já hovězí nesmím, takže vepřové kuřecí, myslíš že by šlo?

• Nahlásit
  • Citovat
nasokes
10.3.16 11:47

Elektrické grily jsou fajn, ale podle mě lepší plynové… teda aspon na zahradu, pokud chceš do bytu, tak asi elektriku, no

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama