Máte zkušenosti s parním čističem?

Anonymni
2.10.09 16:19

PARNÍ ČISTIČ

Ahoj děvčata máte někdo zkušennosti s parním čističem? jaká značka je nejvhodnější a je to opravdu dobrá věcička. moc děkuji za odpověď Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23860
2.10.09 16:26

Ahoj, mám doma Solac a už bych ho nekoupila, byla to blbost. Nevyčistí to skoro nic, dlaždičky, podlaha je účinější čistit ručně, koberce a textilie se krabatí, nehledě k tomu, že např. křesla pak dlouho schnou. Navíc ta přívodní šňůra je běs s tím dělat a vydrží to „pářit“ jen pár minut. Jediné na co je to dobré je mytí oken zejm. po malování a na dezinfekci ratanového nábytku (ale čistit ten nábytek často také není dobré). Za mně tedy nedoporučuju - vyhozené peníze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.10.09 17:08

Ahojky.Já jsi koupila tu parní kachnu.Čistit s kachnou bylo pracnější než to vydrhnout ručně :roll: Stála asi 1000,–
Babička a děda jsi koupily taky parní čistič,nevim jak se jmenuje ale vim že stál kolem 10 000 a perou s tím vše a pořád maj vše jak nové 8O ,takže určitě nekupovat tu klasiku z TV shopu ale koupit něco výkonného a dražšího,pak budeš určitě spokojená :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1740
2.10.09 17:09

Ahoj,

my ho mame a ja na nej teda nedam dopustit. Je teda nepouzitelny na bezny uklid, ale zrovna ted vsude malujeme, tak na uklid barvy z podlahy. Jde to krasne a bez tezkeho drhnuti. Dostala jsem s nim i primalex z kobercu, i kdyz kdyz ne hned na poprve. Koberce s nim cistim kazdy mesic, zatim zadny problem. V koupelne ho pouzivam na kachlicky, protoze nam plesnivi steny z vlhka a misto, abych je strikala savem, tak spary mezi kachlickami prejedu parnim mopem.

Ale v kazdem pripade to neni misto mopu na myti podlahy, jak se snazi vysvetlit v reklame.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1740
2.10.09 17:10

jeste jak pise kamca. Nejaky drazsi asi bude lepsi, priste do neho taky pujdu. Zatim nez se rozbije mi musi stacit ten z reklamy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.10.09 17:15

A jak píše lenka barva po malování jde dolu uplně sama,to jsem fakt čuměla že i barva z předchozího malování které byla skrytá na linu 4 roky normálně slezla.Parní kachna je na mě ale moc těžká,za chvilku se mi klepaly ruce :roll:
To co má babi je jako vysavč a hadice lehoučká,proto že ta nádrž z vodou je na zemi a nemusíš jí tahat v ruce jako s tou kachnou :wink:

Mají něco takového http://www.proalergiky.cz/…SC-1402.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
MichalL
18.7.11 10:17

Kamča.dalmat - Ahoj, a nevíš, prosím, jaký parní čistič babička a děda mají? Já chci udělat manželce radost, ona o parních čističích stále mluví, a pak jsem na internetu hledal nějaký kvalitnější a narazil jsem na tenhle: http://www.ekvi.cz/index.php?….
Nemáte s tím někdo zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
Marta O
10.6.13 11:52

solac

Dobrý den, opravdu Solac nekupujte, vyhozené peníze, kape z něho voda místo páry, tlak žádný. Také hledám nějaký kvalitnější…

• Nahlásit
  • Citovat
24.9.15 16:51

Obnovuji diskuzi
potrebovala bych poradne vyčistit kuchyn a koupelnu. Napadl mne parní čistč. Veskere rady a uvítám. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1025
24.9.15 19:02

http://eshop.karcherdav.cz/…karcher-sc-2
jsme maximálně spokojeni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1017
30.1.18 21:36

Ahoj, chtěla bych se zeptat na aktuální zkušenosti s parním čističem. Chtěla bych hlavně na čalounění a koberce, podlahy. Doporučíte konkretni? Cenově cca do 3500kc. A když se to napáří na koberce, pak klasickým vysavačem to vysavate? Nebo není potřeba? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2344
13.2.18 15:42

Já mám parní čistič Lux. Čistím s ním kdeco a je báječný. Je tedy dost drahý, nicméně krom plovoucích podlah s ním očistím fakt skoro všechno včetně zašlapané modelíny v koberci :D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama