Elektrický smeták - doporučte který

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 225 příspěvků 23.10.18 12:32
elektrický smeták - doporučte který

Dobrý den,
chtěla bych si pořídit elektrický smeták na takový rychlý úklid. Chtěla bych ho především na koberec, dlažbu mohu zamést. Měl by sloužit na takový ten úklid mezi klasickým luxováním, které teď v těhotenství už nedávám a manžel je ochotný luxovat jen o víkendu :roll: Proto bych se ráda zeptala, zda máte někdo elektrický smeták doma a jaké značky, které byste mohli doporučit? Díky

Reakce:

Malike
Extra třída :D 11722 příspěvků 23.10.18 13:12

@M-i-ch-e-l-l-e a co robotický vysavač?

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 225 příspěvků 23.10.18 13:20

O tom neuvažuji, pro náš obývák by byl nepraktický (málo místa moc věcí :) ).

Malike
Extra třída :D 11722 příspěvků 23.10.18 13:26

@M-i-ch-e-l-l-e nevím stím smetákem,měla jsem a spokojena nejsem…co lehky tyčový vysavač…jsou i na nabíjení,takže nemusíš strkat furt do zásuvky..jsou velmi lehounke.

smradoch75
Povídálka 48 příspěvků 23.10.18 13:29

robot

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 23.10.18 13:35

Máme tento, ale hlavně kvůli tomu, že máme psa, je skvělý na chlupy.
 https://vysavace.heureka.cz/…bch-6-z0000/

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 225 příspěvků 23.10.18 14:20

Nechci do něho investovat tolik co do kvalitního vysavače. Máme miele za 8000Kč a je úžasný, jen je to s ním pro mě teď namáhavé na břicho, tak jsem myslela jen na ten elektrický smeták, že to tím přešudlám, aby zmizly drobky a pořádně vyluxuje manžel o víkendu. Po porodu už si budu zas luxovat kdy chci a nebudu odkázaná na manžela.

Malike
Extra třída :D 11722 příspěvků 23.10.18 15:50
@M-i-ch-e-l-l-e píše:
Nechci do něho investovat tolik co do kvalitního vysavače. Máme miele za 8000Kč a je úžasný, jen je to s ním pro mě teď namáhavé na břicho, tak jsem myslela jen na ten elektrický smeták, že to tím přešudlám, aby zmizly drobky a pořádně vyluxuje manžel o víkendu. Po porodu už si budu zas luxovat kdy chci a nebudu odkázaná na manžela.

Jsou i okolo 2000,– a jsou dobrý..tak jako zkus to..ale za mě vyhozené prachy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >