Schody, co s nimi?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gabri.ela.ela
Stálice 62 příspěvků 21.10.18 13:25
Schody, co s nimi?

Ahoj devcatka, koupili jsme dům k rekonstrukci a jsou tady betonové schody. Prosím poraďte mi co a nima a aby to nestalo desetitisíce.. :lol: děkuji vám, podlaha bude tmave dřevo

Reakce:
Martina98
Povídálka 30 příspěvků 21.10.18 13:33

stejny materiál jako bude podlaha bych nalepila na schody (vinyl,plovoucka) není problem.Hezky se to propojí :-)

ElucaK
Kecalka 234 příspěvků 21.10.18 13:45

My meli hnusne betonove schody do sklepa. Natreli je na bilo Izobanem a pak nalepily kobercove stupnice. Je to pekne a levne.. Ale je to do sklepa a neni to temer v dome videt. U vas bych volila oblozeni „drevem“ v dekoru podlahy. Na kolik to prijde ale netusim :nevim:

chaela
Ukecaná baba ;) 1399 příspěvků 2 inzeráty 21.10.18 13:51

Taky bych dala na schody stejný materiál jako na podlahu. A z vlastních zkušeností bych dle vlastností povrchu volila i nějakou protiskluzovou úpravu.

acimedaca
Nadpozemská drbna 26162 příspěvků 21.10.18 14:17

Taky máme - chtěla jsem je jen natřít barvou, viděla jsem to několikrát v designovm časopise, je to pěkné. Koukám, že máte prefabrikované stupně, to by mohlo být lepší, my máme normálně lité železobetonové a mají veliké nerovnosti, muselo by se to celé přestěrkovat a stálo by to majlant.
Druhou vatiantu máme podtupnice bílá omítka, nášlapná část obložit dřevem. Záleží taky, jaký budete mít interier

ngauruhoe
Ukecaná baba ;) 1011 příspěvků 21.10.18 14:37

Obložili jsme plovouckou, 14 schodů nás vyšlo materiál a práce na 10 tis.

Gabri.ela.ela
Stálice 62 příspěvků 21.10.18 15:08

@ngauruhoe to je skvělá cena teda… Já tady měla podlahare a ten chtěl za obložení plovouckou 40tis

kilčo
Kecalka 174 příspěvků 21.10.18 21:26
@Gabri.ela.ela píše:
@ngauruhoe to je skvělá cena teda… Já tady měla podlahare a ten chtěl za obložení plovouckou 40tis

logicky to chce oslovit více řemeslníků; tmavá podlaha-je na ní vidět každé smítko,na to bacha.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >