Elektřina - dodavatel - spokojenost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

babuk
Kecalka 121 příspěvků 01.02.18 13:23
Elektřina - dodavatel - spokojenost

Ahojky, koupily jsme RD a budu prihlasovat elektřinu. Nemám žádnou představu ke komu, můžete mi prosím napsat své zkušenosti?

Reklama

Reakce:

Poštolka J
Zasloužilá kecalka 539 příspěvků 01.02.18 13:46

Záleží na tom, kde bydlíte, za mě spokojenost s e-on.

Kristyna.Vechtova
Kelišová 7145 příspěvků 01.02.18 13:53

@babuk máme ČEZ už několik let, tedy v bytě a za mě spokojenost :) vše rychle vyřídili, na telefonní lince byli vždy milí, poradili, s přepisem nikdy nebyl problém, pobočku máme blízko, přehledné internetové stránky :)

Ivan PPZ
Kelišová 5595 příspěvků 01.02.18 14:00

Zeptejte se původních majitelů na zkušenosti/ spokojenost, porovnejte ceny/ podmínky a pak se teprve rozhodujte.

babuk
Kecalka 121 příspěvků 01.02.18 14:26

Minulý majitelé měli Centropol a na něj jsem teda moc chvály neslyšela :think:

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 03.02.18 22:19

Bydlime v byte, puvodne elektrina CEZ a plyn RWE, ted innogy oboji. Spokojeni jsme, komunikace v pripade potreby tez prijemna a rychla :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama