Elektřina - dodavatel - spokojenost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
babuk
Kecalka 121 příspěvků 01.02.18 13:23
Elektřina - dodavatel - spokojenost

Ahojky, koupily jsme RD a budu prihlasovat elektřinu. Nemám žádnou představu ke komu, můžete mi prosím napsat své zkušenosti?

Reakce:
Poštolka J
Zasloužilá kecalka 557 příspěvků 01.02.18 13:46

Záleží na tom, kde bydlíte, za mě spokojenost s e-on.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8814 příspěvků 01.02.18 13:53

@babuk máme ČEZ už několik let, tedy v bytě a za mě spokojenost :) vše rychle vyřídili, na telefonní lince byli vždy milí, poradili, s přepisem nikdy nebyl problém, pobočku máme blízko, přehledné internetové stránky :)

Ivan PPZ
Kelišová 5698 příspěvků 01.02.18 14:00

Zeptejte se původních majitelů na zkušenosti/ spokojenost, porovnejte ceny/ podmínky a pak se teprve rozhodujte.

babuk
Kecalka 121 příspěvků 01.02.18 14:26

Minulý majitelé měli Centropol a na něj jsem teda moc chvály neslyšela :think:

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 573 příspěvků 03.02.18 22:19

Bydlime v byte, puvodne elektrina CEZ a plyn RWE, ted innogy oboji. Spokojeni jsme, komunikace v pripade potreby tez prijemna a rychla :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >