Reklama

Elektřina - dodavatel - spokojenost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

babuk
Kecalka 121 příspěvků 01.02.18 13:23
Elektřina - dodavatel - spokojenost

Ahojky, koupily jsme RD a budu prihlasovat elektřinu. Nemám žádnou představu ke komu, můžete mi prosím napsat své zkušenosti?

Reklama

Reakce:

Poštolka J
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 01.02.18 13:46

Záleží na tom, kde bydlíte, za mě spokojenost s e-on.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8030 příspěvků 01.02.18 13:53

@babuk máme ČEZ už několik let, tedy v bytě a za mě spokojenost :) vše rychle vyřídili, na telefonní lince byli vždy milí, poradili, s přepisem nikdy nebyl problém, pobočku máme blízko, přehledné internetové stránky :)

Ivan PPZ
Kelišová 5656 příspěvků 01.02.18 14:00

Zeptejte se původních majitelů na zkušenosti/ spokojenost, porovnejte ceny/ podmínky a pak se teprve rozhodujte.

babuk
Kecalka 121 příspěvků 01.02.18 14:26

Minulý majitelé měli Centropol a na něj jsem teda moc chvály neslyšela :think:

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 03.02.18 22:19

Bydlime v byte, puvodne elektrina CEZ a plyn RWE, ted innogy oboji. Spokojeni jsme, komunikace v pripade potreby tez prijemna a rychla :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >