Elicea 10 zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janynka53
Povídálka 19 příspěvků 28.11.17 16:28
Elicea 10 zkušenosti

Ahojte všichni ;) mate prosím někdo zkušenosti s uživáním a navyšováním těchto antidepresiv? A podle čeho poznáte jestli mate nizkou dávku nebo jestli nasazené prášky nesedí? beru 3měsíc a teď budu opět zvyšovat, protože se mi stav uzkostí, nevolností…vrací :nevim:
Díky moc za každou odpoveď :hug:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Pavlinka10615 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 16:59

@Janynka53 já jsem brala půl roku 10mg a teď už mám sníženo na 5mg. Na co to máte? Já na úzkostnou poruchu. Musím teda říct, že opravdu dobře jsem se začala cítit až po těch 5-6 měsících brání léků…

Janynka53
Povídálka 19 příspěvků 28.11.17 19:13
@Pavlinka10615 píše:
@Janynka53 já jsem brala půl roku 10mg a teď už mám sníženo na 5mg. Na co to máte? Já na úzkostnou poruchu. Musím teda říct, že opravdu dobře jsem se začala cítit až po těch 5-6 měsících brání léků…

Ahoj, ja ji zacala brat na úzkosti, nechutenství, nespavost a celkově na na vyčerpání :roll: napsal mi je obvodní lekař, Tak snad se to zlepší :nevim: děkuji za odpoveď :kytka:

Janynka53
Povídálka 19 příspěvků 28.11.17 19:18
@Janynka53 píše:
Ahoj, ja ji zacala brat na úzkosti, nechutenství, nespavost a celkově na na vyčerpání :roll: napsal mi je obvodní lekař, Tak snad se to zlepší :nevim: děkuji za odpoveď :kytka:

Hlavně bych ráda fungovala I přes vánoce Tak snad navýšení zabere :zed: tri týdny mě bylo bezvadně :dance: a ted zas takový zvrat :( toto zažívám poprvé, takže jsem s toho všeho celkove rozhozená protože netuším co od této léčby očekávat :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 19:24

Mam opakovane dobrou zkusenost. Na uzkostne deprese mi staci vetsinou 5 mg, prvni zlepseni pocituji po tydnu, po 2-3 tydnech je mi dobre. Na zacatku mi byva spatne od zaludku, ale da se to vydrzet.

Pavlinka10615 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 19:45

@Janynka53 kdoví, na každého to působí jinak, já jsem hned po třech týdnech měla pocit, že to pomohlo, ale do úplně pohody to trvalo opravdu cca půl roku… Neměla byste jít k psychiatrovi radši? Já mám tyto léky od psychiatra po důkladném vyšetřením a zjištění diagnózy… Máte ty úzkosti z neplodnosti? Já ano, úplně jsem se zhroutila, ale když jsem otěhotněla, myslela jsem si, že už bude vše dobré, ještě jsem se trápila dlouho a vyhledává pomoc až když měl syn rok.

Janynka53
Povídálka 19 příspěvků 29.11.17 06:37
@Pavlinka10615 píše:
@Janynka53 kdoví, na každého to působí jinak, já jsem hned po třech týdnech měla pocit, že to pomohlo, ale do úplně pohody to trvalo opravdu cca půl roku… Neměla byste jít k psychiatrovi radši? Já mám tyto léky od psychiatra po důkladném vyšetřením a zjištění diagnózy… Máte ty úzkosti z neplodnosti? Já ano, úplně jsem se zhroutila, ale když jsem otěhotněla, myslela jsem si, že už bude vše dobré, ještě jsem se trápila dlouho a vyhledává pomoc až když měl syn rok.

U me se tyto stavy projevily uplne v nepochopitelnem obdobi kdy jsem spokojena.sice bylo par zdravotnich potizi a zivotnich zmen jako partner, bydleni…ale vse k lepsimu :dance: :nevim: dcerku uz mam odrostlou ale je fakt ze s tehotenstvim jsem mela velke komplikace…psychi­atra zvazuji ale obvodni me rekl ze bud me bude lecit on nebo psychiatr, Tak jsem zkusila prvne ho.

Janynka53
Povídálka 19 příspěvků 29.11.17 06:40
@Anonymní píše:
Mam opakovane dobrou zkusenost. Na uzkostne deprese mi staci vetsinou 5 mg, prvni zlepseni pocituji po tydnu, po 2-3 tydnech je mi dobre. Na zacatku mi byva spatne od zaludku, ale da se to vydrzet.

Tak to na tebe pusobi opravdu dobre :palec: taky jsem v to doufala. zlepseni je evidentni ale jak jsem psala zase se to vraci 8o

Pavlinka10615 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.17 09:10

@Janynka53 já bych šla radši k odborníkovi, myslím si, že obvoďák nemá takové zkušenosti, zas abyste se zbytečně netrápila se špatnou léčbou. Než by dr dala AD, tak jsme si minimálně hodinu povídaly

Janynka53
Povídálka 19 příspěvků 29.11.17 11:21
@Pavlinka10615 píše:
@Janynka53 já bych šla radši k odborníkovi, myslím si, že obvoďák nemá takové zkušenosti, zas abyste se zbytečně netrápila se špatnou léčbou. Než by dr dala AD, tak jsme si minimálně hodinu povídaly

No dnes k nemu jdu, Tak se s nim asi domluvim na doporuceni 8)

Janynka53
Povídálka 19 příspěvků 04.12.17 15:44
@Janynka53 píše:
No dnes k nemu jdu, Tak se s nim asi domluvim na doporuceni 8)

Je nutné doporučení obvodáka nebo se můžu objednat i bez doporučení? :think:

Pavlinka10615 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.17 17:55

@Janynka53 neměla jsem doporučení :)

Janynka53
Povídálka 19 příspěvků 04.12.17 18:35
@Pavlinka10615 píše:
@Janynka53 neměla jsem doporučení :)

Díky :lol: má první zkusenost :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.17 18:44

Eliceu davaji na uzkostne stavy snad i vsem v nemocnici. Obecne je asi velmi dobre snasen a ma dobre vysledky. Ale nekdo se zaleci na 10mg, nekdo az na 20mg a jeste s pomoci benzodiazepanu..to se musi zjistit. Pokud Vam bylo z pocatku fajn, rekla bych, ze leky Vam sednou, obcasne vykyvy jsou bohuzel pri uzkostech normalni…tyden je fajn a pak je den na prd…

Janynka53
Povídálka 19 příspěvků 05.12.17 09:40
@Anonymní píše:
Eliceu davaji na uzkostne stavy snad i vsem v nemocnici. Obecne je asi velmi dobre snasen a ma dobre vysledky. Ale nekdo se zaleci na 10mg, nekdo az na 20mg a jeste s pomoci benzodiazepanu..to se musi zjistit. Pokud Vam bylo z pocatku fajn, rekla bych, ze leky Vam sednou, obcasne vykyvy jsou bohuzel pri uzkostech normalni…tyden je fajn a pak je den na prd…

Když me ten výkyv trvá už 3tydny i pres pridani 5mg :nevim: hlava mi hrozné srotuje už od probuzeni a zastavi se az vecer 8o proto se pozastavuji nad tím zda me sedí léčba…doktor stále tvrdí ze mám ještě vydrzet

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama