Eliminační dieta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Capacity
Nováček 1 příspěvek 13.09.19 11:01
Eliminacni dieta

Ahoj, chtela jsem se poradit se zkusenejsimi dietarkami :) Trimesicni dcera ma uz nekolik tydnu hlen a nitky krve ve stolici, par dni nedavno i trochu cerstve krve. Doktor doporucil eliminacni dietu, tzn. nejist ze zacatku skoro nic. Na internetu jsem ale nasla ruzne verze. Cim jste zacinaly vy? Jake potraviny jste postupne pridavaly a za jak dlouho? Ja mam zatim nakoupenou ryzi, brambory, brokolici, kvetak, kukurici, ryzove kase a ryzove chlebicky, rozinky, kokosove a ryzove mleko, olivovy olej a kokosovy cukr. Cim jste sladily a co jste pily? Dekuju moc za rady.

Reakce:
guelder
Kecalka 158 příspěvků 13.09.19 11:19

Já jedla nejdřív jen rýži, pak plus brokolice, pak plus krůtí maso (kuřecí může být problém při alergii na vejce). Pak přepuštěné máslo (tj.bez bílkoviny kravskeho mléka). Pak postupně tuším cuketa, brambory, další druhy zeleniny, u kterých je málo pravděpodobná alergie. Rostlinné mléko -ne sójové. Pila jsem vodu, nesladím běžně - cukr nebylo potřeba nahrazovat. Náročné období, ale lepší, než se dívat na uplakané miminko.
p. s.: Byly to vejce..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.19 13:33

Syn měl alergii na bílkovinu kravského mléka, ale to jsem věděla, protože se to projevilo cca v 8 měsísích po 1. podání jogurtu. Takže pak byla dieta jasná.
Jak se tak dívám na tvůj seznam, asi bych vyloučila kukuřici. Tedy pokud ji nemáš v bio kvalitě. Na kukuřici se při pěstování stříká šílené množství pesticidů, fungicidů a kdoví čeho ještě a je to hodně zamořená plodina :-( Tak tomu bych se asi vyhnula, při kojení rozhodně.

Váš příspěvek
Reklama