Červené pupínky u kojence

190
5.9.19 13:18

Červené pupínky u kojence

Maminky mám dotaz, před dvěmi dny jsem si u 5 měsíčního syna všimla červených pupínků viz. fotka, má jeden na pravé ruce a druhý na levé ruce, jinde nic. Nevím jestli je to jen nějaký štípanec nebo něco jiného :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

496
5.9.19 13:21

@NatyKli Měla jsem to samé u 6 mesicnich dvojčátek. Nebylo jich moc, ale meli par na rukou a na obliceji. Nesvedelo to, nevypadal ani jeden nijak nemocne a uz to zmizelo. Co se jim to objevilo se jim objevily taky 2 přední zoubky :lol: Ale cetla jsem vice diskuzi a vlastne nikdo jasně nerekl, z ceho to je. My jsmr k doktorce nešli a jak říkám, flicky uz jsou pryc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
190
5.9.19 13:23

@suzka1 Já právě taky zatím nechci běžet k doktorce, zvláště když jsou jen 2 a nevypadá to že by syna trápilo něco jiného, akorát nám teda taky zrovna rostou zoubky no :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.9.19 13:31

První dítě? :-D
Neboj s největší pravděpodobností to vubec nic nebude. Fotka je trochu mázlá, ale takhle vypadají komáří štípance.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
496
5.9.19 13:32

@NatyKli Někde jsem se dočetla, že se to dělá dětem při nějakém vyčerpaní, jako je řev, pláč apod., takže když jsme si všimli zoubku, tak i přesto, že to na klucich nebylo nijak znat, tak pro to tělíčko je růst prvních zoubku možná přece jen zátěž.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
190
5.9.19 13:38

@Popokatepetla Ano první :lol: právě že od komára jsme už štípanec měli a vypadal trochu jinak ale je to možné :) zkusila jsem to vyfotit trochu lépe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4725
5.9.19 13:45

@NatyKli ahoj, to se synovi dělá taky. Teď zrovna má jeden na čele, rostou mu zuby a o víkendu měl horečky a je z toho šestá nemoc. Takže teď je i trochu osypaný. Podle mě to je něco jak potničky. Vím, že se mu to občas udělá i při zapocení. Neřešila bych to, jen sledovala ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.9.19 13:56

Je tam malá bílá hlavička? Potničky. Není a dělá mu dobře, když to podrbeš? Štípanec. Malá teď při té poslední vlně veder měla dokonce na krku potničku, co vypadala jako puchýřek. Do dvou dnů to po mazání zmizelo samo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama