Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj, včera večer jsme měli s přítelem chráněný styk - s kondomem (durex) cca 3×, první vše ok, udělal se do kondomu. Ale při druhém v průběhu praskl kondom (nový) na straně uprostřed. Přítel se neudělal a hned to sundal a vzal si nový. Ten byl v pořádku.
Ale i tak jsem se bála, že by se něco mohlo stát, tak jsem si dnes ráno dala EllaOne tabletku. Jsem 5 den menstruace, skoro konec, ještě občas malinko krvácím když jdu na wc.
Myslíte že je nějaké riziko?
Rika se, ze staci jedna kapka ![]()
Ale i vzhledem k tomu, v jake fazi cyklu jsi, jsou sance spis mizive.