eMiminí blbinky

9868
11.4.08 18:06

eMiminí blbinky

Když měla takový úspěch blbinka s hodnocením počtu příspěvků mám ještě jeden nápad.

Ada mi rozbila další oblíbený hrnek (jsem na hrnky tak trošku úchylná - mám oblíbené na čaj, na kafe (na bílou kávu mám jiné než na černou :o) - a plánovitě máme každý hrnek jiný) a já si řekla, že by nebyl špatný eMiminí hrníček - a u Zdeňka se to setkalo s celkem kladnou odezvou a tak mě napadlo - nechtěly byste taky? Hrníček, tričko, bodýčko nebo třeba ručníky? Nebo něco jiného (ale zrovna teď nemám nápad co jiného ;))

Co vy na to?

L.

PS: Předem upozorňuji, že budu švindlovat a tuhle diskusi budu asi delší dobu posouvat nahoru v top10 ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Efa
208
11.4.08 18:15

Jasnee, jsem pro trica a bodycka!!! Manzel se kazdy den pta, zda jsem zase „sjizdela“ emimino, tak myslim, ze by to pak bylo dobre prekvapko, prijit v tom tricu a maly v bodycku :lol: , jako spravni fanousci :wink:

Efa
http://tac.families.com/ezb/1047042.png:http://tac.families.com/ezb/1047042.png

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
989
11.4.08 18:29

Jasněěě, já jsem taky pro, třeba bodyna, trička - aspoň se my úchylačky na písku poznáme :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3790
11.4.08 18:33

privesek na klice , samolepka na auto (at uz jen s emimi nebo i s Kelisovou a spol. ;-) ) , cepice, propisky , tasky , odznacky (spendliky), hracky , magnetky, podlozky pod mys , atd …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15326
11.4.08 18:48

Jsem rozhodně pro!!!
Potkáme se v parku, podlě nějakého trička nebo placky se poznáme, a budeme se ptát, která ty jsi??? :lol: :lol:
Lepku na auto, placku-odznak, třeba na kočárek, nažehlovačku…
Super nápad!
Hele, Lesi, ty jsi dneska jakási akční?? Co za tím stojí? Jaro? :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5677
11.4.08 19:13

wow les to rozjíždí :-)

jasnačka že jsem pro, cokoliv co ponese náznak emimča beru :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20469
11.4.08 19:36

Hm, hm… prosím, neberte to jako provokaci, ale trička, hrnečky, placky a bodýčka už mají u sousedů na BC. Mě je to šumák, ale aby to zase nerozvířilo nějaké emoce a tak… Co raději vymyslet něco jiného? … termoobaly na flašky, kšiltovky, kloboučky, šátky, plážové tašky… ty přívěsky na klíče jsou supr … magnety na lednici, …hm, už mě nic nenapadá :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10813
11.4.08 19:46
Novire píše:
Hm, hm… prosím, neberte to jako provokaci, ale trička, hrnečky, placky a bodýčka už mají u sousedů na BC. Mě je to šumák, ale aby to zase nerozvířilo nějaké emoce a tak… Co raději vymyslet něco jiného? … termoobaly na flašky, kšiltovky, kloboučky, šátky, plážové tašky… ty přívěsky na klíče jsou supr … magnety na lednici, …hm, už mě nic nenapadá :)
jj taky me to napadlo- Missorka to vymyslela rozjela ja to mam rada am i tady a nechci zbytecne napadani z plagiatorstvi- pojdte vymyslet neco originalniho
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11525
11.4.08 19:56

8O 8O 8O teda Les já valím okáče. Co to je? Jaro? :lol:

Říkáte originálního? Takže co potřebuje každé děcko bez rozdílu pohlaví - nočník. To by jsme se pak vítali hláškou : Mám chvíli volna, naše mladá prdí do emimina :-D .
Pak není špatná unifik nálepka, ať si ji každý plácne kam chce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13498
11.4.08 19:59

Souhlasim :! :! :! Partner si ze me kdykoliv zapnu pc dela srandu zda uz zase sedim na emiminu takze tricka atd jsou super napad

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
11.4.08 20:12
Novire píše:

Joj, tak to já nevím :( Missorku mám na ICQ, na BC bohužel nechodím. Ale to mi nemusí leckdo veřit :( Inspiroval mě právě ten rozbitý avoňácký hrnek… A Zdeněk přišel s tričky, bodýčky, žínkami a ručníky - snad je měl i připravené, ale pak z toho sešlo…

Každopádně díky za upozornění, kšiltovky, kloboučky a ostatní je prima nápad - mi osobně se líbí magnetky a přívěsky - na těch ujíždím fest… Miluju fotky a obrázky na ledničce. A magnetky mi dračice kradou a schovávají… Ale hrnek si vzít nedám ;)

Ovšem víte, co mi trošku přijde jako problém? Zdeněk měl v plánu jen nápis - a chtělo by to něco jiného.
http://emimino.cz/…ges/logo.gif mi přijde jako málo… Ale do takových podrobností jsem to zatím nepromýšlela. Ten můj hrnek měl taky jen nápis - ale celoplošně - jeden malý nápis vedle druhého našikmo.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20469
11.4.08 20:22

Nějaké logo by to fakt chtělo… s tím nápisem mi to příjde takové prázdé a smutné… co vyhlásit soutěž?
Uf, jsem ráda, že se tě to, Lesino, nedotklo :oops: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
11.4.08 21:05
Novire píše:
Uf, jsem ráda, že se tě to, Lesino, nedotklo :oops: :)

Nedotklo, neboj - naopak jsem ráda, že to vím. Ale na hrnky si fakt sáhnout nedám (však jsem se už přiznala, že mám úchylku :D - ale manžel je dobrej, pamatuje si to, jen občas mi na snídaňový čaj s mlíkem dá jiný :D) - naše dračice dorostly rozbíjecího věku, tak trpím. Jo a máme kocoury, kteří nám hrnky schazují… prostě zdroj hrnků je potřeba.

Soutěž je prima nápad!!!! To vyhlásíme - domluvím se se Zdeňkem a Šárkou a půjdem na to ;)

L.

PS: Samolepka zadara pro Kelišky je taky bezva nápad - zkusím nadhodit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24970
11.4.08 21:06

Tak já jsem pro. Brala bych hrníček, když sedím u netu popíjím čaj :lol:

A co takhle takové ty reflexní proužky. Sice jsou malé, ale zabily by se dvě mouchy jednou ranou. Je to pro něco a ještě máme náš super nápis.

A logo, budu v noci přemýšlet. Možná by stačil obličej mimina nebo batole jako v monitoru PC. Namalovat to nedokážu…

Už se těším co vymyslí další závislačky :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11525
11.4.08 21:11

reflexní proužky jsou super, myslím, že by je mělo mít každé dítě, vlastně i dospělí. My je teda zatím nemáme, ale patřím k řiďičům a tak bych ocenila, kdyby je co nejvíce lidí mělo. A já si počkám až budou s tím emiminem a vybavím celou rodinu.

Jo a příští rok má emimino 10 let, tak by to chtělo nějakou výroční sérii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama